10 najładniejszych pasujących strojów na miesiąc miodowy

Właśnie się ożeniłeś i chcesz, żeby wszyscy o tym wiedzieli. W końcu wydałeś mnóstwo gotówki na wesele i chcesz, żeby twoje pieniądze były warte.

Zaplanowałeś swój miesiąc miodowy w miejscu pełnym możliwości robienia zdjęć. Wiesz, że chcesz mieć na swoich zdjęciach pasujące stroje, ale chcesz urozmaicić je odrobiną różnorodności. Jest co najmniej dziesięć uroczych pasujących strojów, w których ty i twoja SO możecie sfotografować.

10. Dopasowane koszule

Spersonalizowana odzież to jeden z najłatwiejszych pasujących strojów, jakie można kupić za pieniądze. Możesz zrobić koszule ze swoim imię pary na nich, takich jak Bennifer czy Brangelina.

9. Dopasowane czapki

Czapki można nosić na co dzień, a ich wykonanie jest tańsze niż koszule. Możesz nosić czapki z napisem „własność…” z imieniem współmałżonka lub czapki, które deklarują, że przeżyłeś własny ślub.

8. Dopasowane dresy

Dopasowane dresy to klasyka. Możesz nosić ten sam kolor lub po prostu ten sam styl w dobrze do siebie dopasowanych kolorach. Możesz pobiegać lub zrobić sobie zdjęcie w lokalnej kawiarni, przygotowując się na kolejny wielki dzień zabawy.

7. Dopasowane kostiumy

Kilka popularnych miejsc na miesiąc miodowy oferuje możliwość ubioru i kostiumu. Jeśli pójdziesz do Mardi Gras, możesz nosić pasujące maski, a jeśli wybierasz się w rejs, na pewno będą mieć wieczór tematyczny, taki jak rycząca noc z lat 20. lub impreza z lat 80. Możesz również założyć dopasowane kostiumy na uroczystości związane z rejsem.

6. Dopasowana biżuteria

Jeśli chcesz być nieco bardziej subtelny, zawsze możesz założyć pasującą biżuterię. Oczywiście, Twoje obrączki pasują do siebie, ale zawsze możesz pójść o krok dalej, nosząc dopasowane bransoletki. Możesz także zdobyć medaliony ze swoimi zdjęciami.

5. Pasujące akcesoria

Zawsze możesz nosić coś prostego, jak pasujące szaliki, buty lub paski. Jeśli wybierasz się na kemping, możesz nosić pasujące plecaki lub pasujące buty.

4. Dopasowane kostiumy kąpielowe

Jeśli wybierasz się w ciepłe miejsce, prawdopodobnie będziesz chciał popływać, więc zawsze możesz nosić dopasowane kostiumy kąpielowe. Wyobraź sobie siebie i swoją ukochaną na zdjęciu pasujących garniturów na tle wspaniałego oceanu.

3. Dopasowane kurtki

Jeśli wybierasz się na wakacje na narty na miesiąc miodowy, możesz nosić dopasowane kurtki i czapki narciarskie. W ten sposób ludzie będą mogli łatwo Cię zidentyfikować, jeśli zostaniesz rozdzielony.

2. Dopasowanie piżam

Zawsze możesz zrobić zdjęcie w hotelu dwojgu z was korzystających z obsługi pokoju i założyć pasujące piżamy lub szlafroki do zdjęcia.

1. Dopasowane hawajskie koszule

Najpopularniejsze zdjęcia w mediach społecznościowych to te zabawne. Czemu by nie kupić wielkich miękkich kapeluszy, hawajskich koszul i bermudów i zrobić sobie zdjęcie, przygotowując się do cieszenia się wycieczkami, które zaplanowałeś na ten dzień.

Twoi przyjaciele i rodzina czekają, aby zobaczyć zdjęcia z Twojego miesiąca miodowego. Dopasowane stroje mogą sprawić, że te zdjęcia będą przyjemniejsze przez lata.