12 podkładów drogeryjnych, które wyglądają jak filtry

Co tworzy świetny podkład?

„Coś, z czym każdy może się zgodzić, to to, że chcą, aby ich podkład wyglądał jak najlepiej i trwał tak długo, jak to możliwe” – mówi Tricome. „Uzyskasz wspaniałą skórę dzięki różnym wykończeniom, niezależnie od tego, czy jest to bardziej matowe, czy bardziej zroszone wykończenie. Myślę, że bardziej zroszone, błyszczące podkłady są obecnie bardziej popularne wśród konsumentów. wykończenie w przeciwieństwie do tremendous matu.”

Czy są jakieś triki, które sprawią, że podkład będzie wyglądał jak najlepiej?

„Przygotowanie skóry jest tutaj najlepszym MVP” – mówi Moore. “Świeżo umyta twarz kremem nawilżającym z kwasem hialuronowym codziennie działa cuda. ​​Podczas nakładania podkładu rozgrzewam podkład na wierzchu dłoni. Używam zwilżonego Beautyblendera, dzięki czemu podkład rozprowadza się gładko.” Użycie podkładu też może pomóc, dodaje Tricome. „Jeśli używasz podkładu, takiego jak pielęgnacja skóry, chcesz mieć pewność, że w pełni osadzi się w skórze i dobrze współgra z podkładem. Jeśli używasz podkładu na bazie wody, podkład na bazie silikonu nie zadziała w połączeniu z tym produktem.”

Czy kupując podkład do drogerii są jakieś triki na dopasowanie odcienia?

„Znaj swoje podteksty, to może mieć znaczenie przy wyborze odcienia” – mówi Moore. „Ponadto upewnij się, że pasujesz do twarzy, a nie do dłoni. Jeśli możesz pobrać próbkę z boku policzka lub szczęki, najlepiej, ale jeśli nie możesz, spróbuj przyłożyć butelkę do twarzy. zrozum źle, zawsze możesz wymienić na inny odcień!”