3 eleganckie i łatwe formuły stroju, na których polegają stylowe mamy

Często pytają mnie, czy mój styl zmienił się odkąd zostałam mamą. Moja natychmiastowa reakcja oczywiście nie jest! Nadal kocham modę. Uwielbiam wyrażać siebie poprzez ubrania. Uwielbiam próbować trendów. Niezaprzeczalnie dodaje mi energii naprawdę dobry strój. Mówię to, ubrana w czarne legginsy i podstawową białą koszulkę, którą być może lub nie nosiłam przez większość tygodnia. Odpowiedź jest nieco bardziej złożona.

Macierzyństwo nie zmieniło mojego stylu for every se, ale tak ma wpłynął na to. Moje priorytety są teraz inne. Praktyczność przebija niebotyczne platformy (lub jakikolwiek inny development, który nie pasuje do mojego stylu życia). I nie mam już luksusu czasu wymyślić, co będę nosić każdego dnia w taki sam sposób, jak kiedyś.

To, na czym polegam jako matka dwójki dzieci (która często za jednym zamachem przechodzi od zapowiedzi prasowych do szkolnych pickupów), to szablon stroju, który składa się z kilku wysokiej jakości, ale modnych podstawowych elementów, które mają swobodną sylwetkę, są łatwe do przenoszenia w, ale nadal mów szyk. W dzisiejszych czasach wygląda to na jakąś formę fajny, oversize zapinany na guziki (najlepiej w paski) w połączeniu z luźne, dopasowane spodnie i moje łatwe do uruchomienia Birki. (W końcu mam szybkiego jak błyskawica 3-letniego syna.) Dzięki żonglowaniu macierzyństwem i tak wiele się dzieje, 10 prosty strój oferuje mi krawiecki spokój, którego potrzebuję w tym konkretnym momencie, i to zawsze Pracuje.

Spójrz poniżej na wariacje stroju, który nosiłem na powtórkę, i kupuj moje ulubione zestawy do spodni i guzików. No i nie zapomnij o akcesoriach. (Są marzeniem o uwydatnianiu prostego wyglądu przy niewielkim wysiłku).