$5 Off Uber Eats Order – Exclusive Promo Code

mężczyzna biorący torbę na wynos od pracownika restauracji

Oferty Uber Eats pomogą Ci zaoszczędzić na kolejnym zamówieniu w restauracji!

Ciesz się ulubionymi potrawami i napojami w restauracji dostarczanymi tanio dzięki kodom promocyjnym i ofertom od Uber Eats! Oferują bezkontaktową dostawę do lokalnych restauracji, na wynos i nie tylko! Co więcej, ich lista restauracji zawiera o wiele więcej niż restauracje typu speedy-foodstuff. Ciesz się dostawą do ulubionych krajowych restauracji i lokalnych ulubionych!

Do 17 sierpnia Subskrybenci Disney+ może zdobyć punkty BEZPŁATNA 6-miesięczna subskrypcja Uber Just one oraz 25 USD zniżki na pierwsze zamówienie! Pamiętaj, że ta oferta jest ważna tylko dla nowych członków Uber One tylko a kod promocyjny o wartości 25 USD należy wykorzystać dwa tygodnie po rozpoczęciu okresu próbnego Uber Just one.

Pamiętaj, aby zalogować się do swojego Konto Disney+ przed skorzystaniem z tej oferty. Po zweryfikowaniu kwalifikującego się konta sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą, aby uzyskać dalsze instrukcje. Po otrzymaniu e-maila bezpłatny okres próbny musi rozpocząć się do 17 września.

Sprawdź, dlaczego Disney+ jest jedną z naszych ulubionych usług przesyłania strumieniowego (szczególnie dla rodzin)!

Pakiet Disney Plus na ekranie telewizora

Co ma do zaoferowania Uber A single?

Z Członkostwo w Uber 1, otrzymasz nieograniczoną opłatę za dostawę USD w przypadku zamówień żywności o wartości co najmniej 15 USD i zamówień spożywczych o wartości co najmniej 30 USD. To członkostwo to coś więcej niż tylko dostawa jedzenia — możesz także cieszyć się 5% rabatem na kwalifikujące się przejazdy, zamówienia z dostawą i odbiorem, priorytetową obsługę przejazdów i dostaw oraz inne wyjątkowe korzyści członkostwa!

Nie chcę korzystać z powyższej oferty Disney+, ale chcesz spróbować Uber jeden? Po zarejestrowaniu się nadal możesz pobrać BEZPŁATNY 30-dniowy okres próbny Uber Just one tutaj.

Pamiętaj, że Uber A person zastąpił Uber Eats Pass, więc jeśli kiedykolwiek byłeś członkiem Uber Eats Pass, nie będziesz mieć możliwości skorzystania z żadnej bezpłatnej oferty próbnej.

Torby dostawcze Uber Eats rowerem

Posługiwać się Uber jeden zamówić w ponad 11 000 restauracji w Twojej okolicy – ​​po prostu poszukaj ikony biletu dla kwalifikujących się restauracji przed złożeniem zamówienia. Większość lokalnych restauracji kwalifikuje się, więc będziesz mieć duży wybór smacznych wyborów!

Po bezpłatnym okresie próbnym zapłacisz tylko 9,99 USD miesięcznie. I nie martw się, możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie bez kar! Tylko pamiętaj, aby anulować konto w ciągu 48 godzin od daty odnowienia, aby uniknąć opłat.

Zyskaj więcej, korzystając ze zniżkowych kart podarunkowych i łącz je z aktualnymi ofertami Uber Eats!

aplikacja uber na telefon

Koniecznie sprawdź swój UberEats aplikację często, ponieważ możesz zdobyć kilka słodkich ofert! Oto kilka, które znaleźliśmy na naszym koncie…

  • Darmowa dostawa w MOD Pizza
  • Bezpłatna pozycja z minimalnym zamówieniem w wybranych lokalnych restauracjach.
  • Bezpłatna dostawa z minimalnym zamówieniem w wybranych lokalnych restauracjach.

Dodatkowo, czy wiesz, że nadal możesz skorzystać z większości kodów promocyjnych lub ofert w aplikacji z opcją odbioru?! To świetna opcja, jeśli chcesz zdobyć ofertę, ale nie potrzebujesz dostawy lub nie chcesz płacić tych nieznośnych opłat za dostawę.


Wypróbuj te smaczne i łatwe do wykonania przepisy!