Adjustable 5-Tier Metal Storage Rack Only $69.99 Shipped on Walmart.com (Regularly $99)

metalowy stojak do przechowywania w domu

Walmart ma ofertę na metalowe regały do ​​przechowywania, które pomogą Ci zorganizować Twój dom!

Pędź do Walmart.com gdzie to? Stojak do przechowywania mięśni Silver Vein 5-półkowy stalowy stojak do przechowywania jest wyceniony na zaledwie 69,99 USD (zwykle 99 USD)!

Pamiętaj, że jeśli nie widzisz tej sprzedanej i wysłanej przez Walmart, może być konieczne kliknięcie „Porównaj wszystkich sprzedawców”, a następnie zlokalizowanie opcji 69,99 USD.

Ten regał magazynowy wymaga minimalnego wysiłku i narzędzi do skonfigurowania i może utrzymać do 400 funtów równomiernie rozłożonego ciężaru. Ma ciężką stalową ramę i regulowane poziomy, dzięki czemu możesz dostosować go do swoich potrzeb. Użyj tego stojaka do przechowywania wewnątrz lub na zewnątrz, na przykład do przechowywania narzędzi garażowych lub organizowania żywności w spiżarni kuchennej.

dwa pięciopoziomowe metalowe regały magazynowe

Niezdecydowany? Przeczytaj kilka ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ recenzji…

Te półki to BOMBA!! Łatwe do złożenia – właśnie je dostałem i zajęło mi to 20 minut (samodzielnie). Żadnych gwoździ, śrub ani śrubokrętów, może tylko młotek. Te półki są wykonane z wytrzymałego metalu, solidnego, solidnego i schludnego wyglądu. Dzięki regulowanej wysokości półek mogę używać ich do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, segregatorów, a nawet pudełek na banknoty. Moreover mogę z łatwością regulować wysokość bez konieczności rozkładania całości na części. Wspaniale, że nie muszę się martwić limitami wagowymi… To moja trzecia jednostka od 36” do 48” – Kocham, Kocham, Kocham te jednostki i NIE kupię niczego więcej!!


10 stojak jest niesamowity! Jest wytrzymały i w razie potrzeby może wytrzymać ogromną wagę. Używamy dwóch z nich w naszej spiżarni, więc solidne półki są idealne na przedmioty, które nie mogą leżeć równo na drucianych stojakach. Jak na produkt użytkowy, wygląda ładnie. Jest nam bardzo miło.

Sprawdź te oferty na artykuły domowe, meble, urządzenia i nie tylko!