Bella Hadid pocięła włosy na super krótki bob

W piątek Bella Hadid ujawniła swój nowy letni wygląd, elegancki, elegancki bob, który drażniła w swoich relacjach na Instagramie. Na pierwszym zdjęciu Hadid ma na sobie białą szatę i robi makijaż. Pochyla się do lustra, ale jej włosy są zaczesane do tyłu. Wydaje się, że nadal jest na swojej niedawnej dłuższej długości.

Bella Hadid

Bella HadidInstagram

Następne zdjęcie pokazuje połowę jej twarzy, która jest właśnie otoczona nowym cięciem, wciąż mokra. Wygląda na to, że włosy Hadid opadają teraz na jej podbródek i może mieć małe grzywki, które oprawią jej twarz.

Bella Hadid

Bella HadidInstagram

Hadid był niedawno we Francji na paryski Tydzień Mody, aby wymodelować 51. kolekcję Couture Balenciagi. Podzieliła się na Instagramie, że prawie przegapiła swój wielki moment, ponieważ zgubiła paszport.

„Zgubiłem paszport. dostał nowy paszport. wylądował o 530 rano. strzelać w 7. pokaż o 12”, ona napisał. „Zrobiłem to przez skórę moich zębów”.

Hadid spotyka się obecnie z dyrektorem artystycznym Markiem Kalmanem, a Francja ma dla nich szczególne znaczenie. W lipcu zeszłego roku poszli oficjalnie na Instagram podczas festiwalu filmowego w Cannes. Strona szósta poinformował, że zaczęli spotykać się w lipcu 2020 roku i utrzymywali związek w tajemnicy. Mimo że są teraz otwarcie razem, Hadid ma tendencję do utrzymywania relacji bardzo prywatnego.

„Myślę, że właśnie dlatego rzeczy były w stanie przetrwać” – powiedziała w wywiadzie dla Moda. „Kiedy dajesz innym przestrzeń do wyrażania opinii na temat rzeczy, które są dla ciebie tak osobiste, to je zatruwa”.

Ale Hadid bardzo otwarcie mówi o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym po długim okresie ich ukrywania. Mówiła o tym otwarcie w Internecie i w tym samym wywiadzie omówiła, jak priorytetowo traktuje teraz swoje zdrowie psychiczne.

„Teraz wszystko, co robię w moim życiu osobistym, polega dosłownie na upewnieniu się, że mój stan psychiczny pozostaje nad wodą” – powiedziała. „Moda może cię zmusić lub złamać. A jeśli to cię zmusza, musisz każdego dnia świadomie starać się, żeby cię nie złamało. W miłości zawsze jest trochę żalu”.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io