BET Awards 2022 Moda na czerwony dywan

Podczas gali 2022 Bet Awards w Los Angeles celebryci stali się wielcy i odważni dzięki wyglądowi z czerwonego dywanu. Pomimo upalnych letnich temperatur, wiele największych gwiazd czarnej rozrywki — od Billy’ego Portera po Lizzo — wystąpiło w bogatych, długich rękawach, które zawierały zapierające dech w piersiach elementy projektu. Inni jednak zdecydowali się na bardziej minimalistyczne elementy, jak gospodarz Taraji P. Henson, który nosiła błyszczącą brązową suknię na jedno ramię, zaakcentowaną dużym naszyjnikiem z łańcuszków, który owinął się wzdłuż jej pleców.

Lizzo — która ma dziś wystąpić na koncercie i wygrała nagrodę Bet dla najlepszej artystki R&B/pop w 2020 roku — przybyła w zacietłej posadzce granatowej sukni z lureksu z piórowymi akcentami na rękawach i dole, z olśniewającym połyskiem efekt na tkaninie i rozcięcie na wysokości ud. Uzupełniła stylizację czółenkami na platformie z odkrytymi palcami.

Oprócz Hensona i Lizzo, gwiazdy takie jak Chloe Bailey, Marsai Martin i Victoria Monet zastosowały własne interpretacje błyszczącego, bardzo upiększonego wyglądu.

Na swobodnym końcu spektrum stylów, wykonawca Jack Harlow wydał oświadczenie, wybierając swój czerwony dywan: koszulkę Lil Nas X, pokazując swoje wsparcie dla 23-letniego artysty hip-hopu, który wypowiedział się o byciu lekceważonym przez Wager Awards.

Gotowy na więcej niezapomnianych chwil modowych z czerwonego dywanu 2022 Guess Awards? Przewijaj wszystkie najlepsze stylizacje celebrytów.