Big Creek Lumber ogłasza przejęcie O’Connor Lumber

Firma Tarcicowa Large Creek ogłosił, że jest w trakcie przejęcia O’Connor Lumber w Vallejo w Kalifornii, który będzie szóstym detalicznym składem drewna i sklepem Ace. Nazwa sklepu zostanie zmieniona na Significant Creek Lumber po sfinalizowaniu sprzedaży i pozostanie otwarta z tymi samymi produktami i personelem podczas przejęcia.

„Big Creek Lumber jest zadowolony, że świetnie pasuje do O’Connor Lumber. Podoba nam się, że jest to dobrze zarządzany plac pod klucz z doświadczonym zespołem, który możemy rozwijać w przyszłości” – mówi Kevin Dussault, kierownik działu sprzedaży detalicznej w Significant Creek Lumber. „Planujemy zachować większość rzeczy bez zmian i cieszymy się, że możemy również zaoferować pełny skład drewna z większym wyborem drewna i większym zapasem”.

Joe Pierre, obecny właściciel O’Connor Lumber, mówi, że jest wdzięczny, że Huge Creek Lumber będzie kontynuował tradycje, które on, jego żona Rose i ich rodzina rozpoczęli trzy pokolenia temu.

„Rose i ja naprawdę lubimy pracować z Major Creek i ich personelem” — mówi Pierre. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasi pracownicy mają możliwość pracy dla Major Creek”.

Firma Large Creek Lumber została założona w 1946 roku i jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie rodziny McCrary. Zarówno Big Creek, jak i O’Connor są zaufanymi i szanowanymi lokalnymi firmami i nie mogą się doczekać połączenia tych dwóch business, prosperowania i lokalnego rozwoju.

„Big Creek chciałby powitać pracowników O’Connor w naszym zespole i pogratulować rodzinie Pierre przejścia na emeryturę”, mówi Ellen McCrary Rinde, wiceprezes HR i część grupy właścicielskiej Big Creek. „Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością uzupełnienia naszej działalności o kolejny naprawdę dobrze zarządzany obiekt. Jest również dobrze położony, aby poszerzyć nasz obszar rynkowy.”

Uroczyste otwarcie planowane jest na jesień, a Big Creek Lumber wprowadzi inicjatywy w zakresie obsługi klienta w nowej lokalizacji, w tym konto kredytowe klienta, rozszerzoną strefę dostaw oraz większy asortyment drewna i materiałów budowlanych.

Przeczytaj, jak Large Creek Lumber angażuje się w lokalne społeczności tutaj.