Boohoo wprowadza na rynek pierwszą „skromną” kolekcję

MODA

27 czerwca 2022 | przez Biuletyn Handlowy

Internetowy sklep odzieżowy Boohoo wypuścił swoją pierwszą skromną kolekcję we współpracy z studentką Tygodnia Mody, Sameerą Mohmed.

Kolekcja obejmująca ponad 30 elementów, w tym koszule, spodnie z wysokim stanem, chusty na głowę, sukienki maxi i dżinsy, została zaprojektowana z myślą o skromności.

W ramach szerszego zaangażowania w mentoring i edukację w branży modowej, Boohoo nawiązała współpracę z Graduate Vogue 7 days w październiku 2021 r., aby rozpocząć konkurs, aby znaleźć nadchodzące talenty do zaprojektowania bardziej zrównoważonej kolekcji komercyjnej dla sprzedawca. Uczniów poproszono o zaprojektowanie kolekcji z naciskiem na zrównoważony rozwój, a zwycięzca sprzedał swoją kolekcję Boo Hoo.com i otrzymanie nagrody pieniężnej w wysokości 3000 GBP.

Penny Armstrong, Boohoo Kierownik ds. Projektów, powiedział: „Praca Sameery naprawdę wyróżniała nas podczas przeglądania wszystkich zgłoszeń, skupienie się na skromnej odzieży i zrównoważonym rozwoju było odświeżające i było czymś, co wiąże się z naszą podróżą w działaniach na rzecz bardziej zrównoważonych Boo Hoo przyszły.

„Myślę, że Sameera naprawdę wykorzystała nasze Boo Hoo wartości i nastrój, pomysły i produkty były zgodne z naszą stale powiększającą się bazą klientów, a jednocześnie były gotowe na przyszłość”.

Wyślij ten artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj