BookNook Careers: Korepetycje online

Jeśli szukasz kreatywnych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy z domu, nie przegap tej wspaniałej okazji, aby ubiegać się o karierę w BookNook w niepełnym wymiarze godzin jako korepetytor on the net!

Kariera w BookNook: Korepetycje online

BookNook Professions: Aplikuj, aby zostać korepetytorem on the net!

BookNook — platforma korepetycji on the internet, której celem jest pomoc w wypełnieniu luki we wczesnej nauce uczniów klas K-8 — jest obecnie zatrudnianie nauczycieli on line do swojego zespołu korepetytorów!

To naprawdę świetna okazja, aby zarabiać w niepełnym wymiarze godzin z domu z elastycznymi godzinami pracy na łatwej w obsłudze platformie internetowej — a wszystko to jednocześnie odmieniając życie dzieci!

Jeśli zostaniesz zatrudniony, będziesz pomagał uczyć czytania lub matematyki dzieci w klasach K-8 w synchronicznych sesjach on the internet na żywo. Nie jest wymagane planowanie przygotowań ani lekcji.

Praca w BookNook: korepetycje online

Jakie są wymagania, aby złożyć wniosek?

W celu złożyć podanie do tej pracymusisz:

  • Być obecnym obywatelem lub stałym rezydentem United states of america z uprawnieniami do pracy w Usa
  • Miej entuzjazm w nauczaniu czytania i/lub matematyki uczniów K-8
  • Własny komputer, stabilne połączenie z Internetem z kamerą internetową i mikrofonem oraz wygodne korzystanie z technologii
  • Posiadać tytuł licencjata z co najmniej rocznym doświadczeniem w nauczaniu / korepetycje LUB mieć ponad 3 lata doświadczenia w nauczaniu / korepetycji bez tytułu licencjata

Po tobie stosować, otrzymasz odpowiedź o rozmowie kwalifikacyjnej w ciągu 5 dni. A po rozmowie w ciągu kolejnych 5 dni dowiesz się o swoim statusie zatrudnienia. Dzięki temu po złożeniu wniosku możesz bardzo szybko rozpocząć karierę w niepełnym wymiarze godzin w BookNook!

W zależności od Twojego doświadczenia, będziesz zarabiaj od 15 do 22 USD za godzinę + są możliwości zdobycia bonusów!

Przejdź tutaj, aby złożyć wniosek i zacząć!

Psst! Szukasz więcej pomysłów? Nie przegap tej obszernej listy ponad 40 pomysłów na zarabianie, które możesz zacząć od razu!