*10 odcinek wspiera niesamowitą organizację charytatywną Eve Attraction, której misją jest zbieranie pieniędzy na badania, podnoszenie świadomości i wspieranie osób z pięcioma różnymi rodzajami raka ginekologicznego.*

W tym odcinku dołączają do mnie nadzwyczajna komik Karen Hobbs i genialna lekarz ogólny, dr Aziza Sesay, którzy są ambasadorami jednej z moich ulubionych organizacji charytatywnych, The Eve Charm.
Karen zdiagnozowano raka szyjki macicy w 2014 roku i od tego czasu pomagała w uruchomieniu pielęgniarki The Eve Enchantment, która prowadziła infolinię „Zapytaj Ewę” i włączyła swoje doświadczenia z rakiem do swojej pracy na stojąco.
Dr Sesay ma misję, aby pomóc nam edukować nas o naszym zdrowiu, a w szczególności podnosi świadomość na temat 5 różnych rodzajów raka ginekologicznego.
Podczas odcinka Karen dzieli się swoją historią, rozmawiamy o raku ginekologicznym i o tym, jak rozpoznać, czy coś jest nie tak, i generalnie mamy dobry machanie podbródkiem na temat zdrowia kobiet i jak szukać pomocy, kiedy jej potrzebujemy. Mamy nadzieję, że ten odcinek cię rozbawi, wzmocni, a nawet może uratować komuś życie.
Wielkie dzięki dla The Eve Appeal za dostarczenie tych dwóch niesamowitych gości i za całą wspaniałą pracę, którą wykonałeś.

Możesz wesprzeć The Eve Charm, biorąc udział w Get Lippy Thirty day period i kupując produkty od marek kosmetycznych, które je wspierają, przekazując procent dochodów bezpośrednio na cele charytatywne. (Możesz znaleźć wszystkie szczegóły i inne sposoby ich wsparcia na https://eveappeal.org.uk. )

Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące swojego zdrowia ginekologicznego, możesz zadzwonić do Talk to Eve pod numer 08088020019 – pielęgniarki są NIESAMOWITE.

Aha i pamiętaj, że 5 różnych typów raka ginekologicznego to macica, jajnik, szyjka macicy, srom i pochwa.