Diddy dedykuje występ „Będę tęsknić” Kim Porter na BET Awards: wideo

Zobacz galerię

Lizzo BET Awards 2022, Przyloty, Microsoft Theater, Los Angeles, USA - 26 czerwca 2022

Mariah Carey BET Awards 2022, Show, Microsoft Theater, Los Angeles, Kalifornia, USA - 26 czerwca 2022

Kanye West, Babyface, Sean 'Diddy' Combs BET Awards 2022, Show, Microsoft Theater, Los Angeles, Kalifornia, USA - 26 czerwca 2022

Źródło zdjęcia: Matt Baron / Shutterstock

Diddy został uhonorowany na 2022 Nagrody Wager z Lifetime Achievement Award za jego wkład w przemysł muzyczny na przestrzeni lat. Twarz dziecka oraz Przedstawił go Kanye West z nagrodą, podczas gdy inne gwiazdy, takie jak Mary J. Blige i Busta Rhymes, oddały mu hołd, ale to było własne oddanie Diddy’emu jego byłemu, Kim Porter, gdy śpiewał „I’ll Be Missing You”, był to najbardziej pamiętny minute nocy. Obejrzyj go poniżej.

#Nagrody BETA

Kim Porter + Diddy

Będę za Tobą tęsknić – *Każdy Twój oddech* pic.twitter.com/0rYXVI6sTY

— RealityStella (@realitystella) 27 czerwca 2022

Później, kiedy Diddy ponownie wszedł na scenę, aby odebrać nagrodę, podziękował Kim i ujawnił, jak bardzo za nią tęskni. „Tęsknię za Kim”, powiedział tłumowi, zanim wygłosił również okrzyk do zmarłego Infamous Large, o którym „I’ll Be Missing You” zostało napisane w 1997 roku.

Jak pamiętają fani, eks Diddy został znaleziony martwy w jej domu 15 listopada 2018 roku w wieku 47 lat. Później ujawniono, że zmarła na płatowe zapalenie płuc. Diddy i Kim rozpoczęli swój związek w latach 90-tych. Rozstali się w 1999 roku, ale później ożywili swój romans w 2003 roku. Ostatecznie rozstali się ponownie w 2007 roku, ale pozostali bliskimi przyjaciółmi i współrodzicami trójki ich dzieci: bliźniaczek Jessie James i D’Lila Star oraz syna Christiana .

ZAKŁAD ogłoszony Diddy jako tegoroczny odbiorca 13 czerwca.

» Przeczytaj cały artykuł