Hailey Bieber przynosi swoją uwodnioną „glazurowaną skórkę pączka” na plażę — zobacz zdjęcia

W przypadku większości osób uzyskanie dobrego wyglądu po zanurzeniu w wodzie nie jest tak łatwe. Jest odcisk tusz do rzęs pod oczami do rozważenia, a także możliwość zdziczenia włosów. Nie dotyczy to Hailey Bieber, jednak jej najnowszy wybór zdjęć na Instagramie sugeruje, że dokładnie wie, jak zachować błyszczący i wspaniały wygląd w wodzie. W końcu jest modelką.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Pozując w krystalicznie czystym morzu w szeregu kolorowych bikini, modelka i założycielka własnej linii kosmetyków, Rhode, pokazała niemożliwie zroszoną skórę. Według Bieber, sekretem tak zdrowej, równomiernej skóry jest nawilżenie, co, jak podkreśla, jest „zawsze niezbędne”. Szczególnie ważne, jeśli weźmie się pod uwagę, że rok 2022 ogłosiła rokiem „glazurowanej skóry pączka”.

Rhode oferta linii a Płyn do glazury peptydowej który nie tylko nawilża, ale także wspiera zdrową barierę skórną – kolejny kluczowy ingredient do uzyskania pięknej skóry, która świeci we wszystkich właściwych miejscach. Nowe okrągłe serum nawilżające Dermalogica zapewni podobny poziom nawilżenia dzięki ekstraktowi z alg, hialuronowy oraz kwasy poliglutaminowe w formule.

Zdrowa letnia skóra to nie tylko nawilżenie. Podczas cieszenia się słońcem ważne jest, aby używać SPF do ochrony przed promieniami UVA i UVB. Kochamy Chantecaille’s Seascreen 30 Mineralny filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum SPF30oraz Summer season Fridays ShadeDrops Wide Spectrum SPF 30 Mineralny krem ​​przeciwsłoneczny z mlekiem.