Halle Bailey ma na sobie gorset i wycinaną spódnicę na BET Awards

Halle Bailey bawiła się wszystkimi najnowszymi trendami w swoim najnowszym wyglądzie. Piosenkarka zadebiutowała na czerwonym dywanie z chłopakiem DDG na niedzielnej gali Wager Awards w cudownym, całkowicie czarnym stroju, który zasługuje na naszą uwagę. Wyposażony w gorsetowy top rated i sięgającą do ziemi spódnicę maxi z dramatycznymi wycięciami na biodrach, strój Monot Bailey wyglądał bez wysiłku, ale efektownie.

Bailey utrzymywała, że ​​reszta jej zestawu jest prosta, tylko ze złotym naszyjnikiem i kilkoma kolorowymi bransoletkami. DDG dopasował muzyka do własnego czarnego stroju od stóp do głów, ubranego w kamizelkę nałożoną na golf z długim rękawem, dopasowane spodnie i mokasyny od Prady. Raper nałożył na akcesoria stos naszyjników ze srebrnych łańcuszków, bransoletek i cienkich prostokątnych okularów.

Bailey i jej siostra Chloë są nominowane do najlepszej grupy w tym roku, obok Silk Sonic, Town Ladies, Lil Infant & Lil Durk, Migos oraz Younger Dolph & Vital Glock. Chloë, ubrana w wyszywaną cekinami suknię na jedno ramię z wycięciami, ma również wystąpić na niedzielnej ceremonii i jest nominowana do wielu nagród solowych.

Wycięcia na biodrach i development w odsłoniętych stringach są popularnym wyborem wśród wielu celebrytów, gdy zbliża się ciepła pogoda. W rzeczywistości Chloë ostatnio wstrząsnęła spojrzeniem na Billboard New music Awards w zeszłym miesiącu, ubrana w pełną skórzaną suknię Valdrina Shahiti. Poniżej sprawdź najnowsze podejście Bailey do trendu na Bet Awards.