Holenderska sieć supermarketów PLUS Retail składa zamówienie o wartości 90 mln SEK – Retail Times

Pricer AB otrzymał zamówienie na około 90 mln SEK od holenderskiej spółdzielczej sieci supermarketów As well as na wyposażenie 128 dodatkowych sklepów, wcześniej pod szyldem Coop, w elektroniczne etykiety na półki. Rozpoczęcie wdrożenia planowane jest na pierwszy kwartał 2023 r., a początkowa dostawa zaplanowana jest na listopad 2022 r., a kolejne dostawy na marzec 2023 r.

Klient Pricera, Additionally, ogłosił wcześniej fuzję z Coop w Holandii. Połączona firma działa pod nazwą Additionally i jest trzecią siecią supermarketów z pełnym zakresem usług w Holandii. W sumie Coop wprowadził do połączonej firmy około 300 sklepów, która ma obecnie około 550 sklepów.

Dwa lata temu firma In addition podjęła strategiczną decyzję o wprowadzeniu platformy Pricer do elektronicznych etykiet na półki (ESL) we wszystkich swoich sklepach. Rozwiązanie opiera się na platformie Pricer w chmurze Pricer Plaza, która wraz z etykietami Pricer SmartTag Electricity umożliwia i zwiększa wydajność kilku procesów w sklepach w całej sieci.

Po udanym wdrożeniu Pricera we wszystkich sklepach Moreover, zgodnie z komunikatem z lutego 2022 r., In addition rozpoczął instalację rozwiązania Pricer w 80 sklepach Coop. Obecne zamówienie dotyczy drugiej fazy wdrożenia 128 dodatkowych sklepów Coop.

„Nawiązaliśmy długoterminową współpracę z Pricer, aby uzyskać niezawodne i solidne rozwiązanie zapewniające wydajność w sklepie. Cenimy przyszłościową platformę, która umożliwia procesy w sklepie, takie jak kompletacja zamówień on the web, optymalizacja procesów zarządzania zapasami i zapasami oraz efektywne zarządzanie cenami – mówi Duncan Hoy, dyrektor generalny Additionally.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego odnowionego zaufania ze strony As well as i ich zaufania do naszego niezawodnego rozwiązania do komunikacji w sklepie”. mówi Magnus Larsson, pełniący obowiązki dyrektora generalnego Pricer.

Wartość zamówienia wynosząca około 90 mln SEK obejmuje koszt Pricer Plaza i przyszłego wsparcia technicznego i zostanie uwzględniona w przyjmowanych zamówieniach Pricer w drugim kwartale 2022 r.