Horoskop Koziorożca Sierpień 2022 — Prognozy dotyczące miłości i kariery

Przeczytaj co prognozy horoskopu na 2022 r. dla Twojego znaku mieć w sklepie dla Ciebie lub sprawdź Profil osobowości Koziorożca.

Witaj w sierpniu kochanie Koziorożec. Odpoczynek może być dla ciebie trudny. Zwykle kochasz swoją pracę i masz umysł, który nieustannie tworzy. Nie wspominając już, słodka kozie morskiej, możesz być trochę maniakiem kontroli. Jednak w zeszłym miesiącu poddałeś się leniwemu lecie i wziąłeś trochę wolnego czasu i w rezultacie poczułeś się odnowiony. Jak zapewne wiecie, żyjemy w trudnych ekonomicznie czasach i niestety żaden astrolog nie może obiecać pieniędzy. Mając to na uwadze, ambitny Koziorożec, krąg Czwartek, 11 sierpnia w swoim kalendarzu. Ta noc przynosi pełnię (pełne księżyce oznaczają kulminacje) w sprytnym Wodniku. Ta lunacja sugeruje otrzymywanie pozytywnych profesjonalnych lub kreatywnych wiadomości dotyczących długoterminowych projektów lub zakończenie działania, w które włożyłeś dużo wysiłku.

W tym samym dniu Czwartek, 11 sierpnia, romantyczna planeta Wenus wkracza śmiałym Leo. Czujesz się dobrze ze sobą i ta pewność siebie wkracza również w twoje życie miłosne. Ten tranzyt, wspomagany potencjalnie dobrymi wiadomościami o pełni księżyca, pomaga opuścić gardę i być otwartym i kochającym z partnerami i sympatiami. Jesteś świetny w dzieleniu Koziorożca na przegródki, ale czasami twoje granice mogą zacząć wyglądać jak ceglane ściany. Pracuj nad swobodnym wyrażaniem emocji w tym czasie i obserwuj, jak rozkwitają twoje relacje.

Zaufanie jest dla ciebie głównym tematem w tym miesiącu, Koziorożcu. Otrzymasz kolejny zastrzyk odwagi, gdy wojownicza planeta Mars, która jest obecnie w innym ciężko pracującym znaku Ziemi Byk, trygona (korzystny aspekt) transformujący Pluton, który jest obecnie w twoim znaku, Koziorożcu, na niedziela, 14 sierpnia. Nie zdziw się, jeśli zaczniesz tydzień od zakochania się na randce, poproszenia o spotkanie z szefem w celu przedyskutowania podwyżki lub poddania się zmianie fryzury, o której marzyłaś.


Czytaj więcej:


Praktyczny sezon Panny zaczyna się w dniu poniedziałek, 22 sierpnia. Podczas gdy sezon Lwa przyniósł podróże, socjalizację i imprezy, sezon Panny to koniec lata i początek jesieni. Dobrze sobie radzisz w sezonie Panny, Koziorożcu. Podobnie jak ty, Panna jest pracowita, lojalna i trochę perfekcjonistka. Mając poczucie bezpieczeństwa i solidności w życiu osobistym, możesz skupić się na urzeczywistnianiu swoich celów zawodowych, bez względu na to, czy pracujesz mniej, by spędzać czas z rodziną, czy też ubiegasz się o awans. Twoim zadaniem w tym czasie jest sprawdzenie się i upewnienie się, że szanujesz swoje potrzeby, a nie zadowalanie ludzi lub ryzykowanie wypalenia poprzez rezygnację z odpoczynku.

Koniec sierpnia zwraca twoją uwagę z powrotem na twoje życie miłosne. Kiedy Uran, zbuntowana planeta zodiaku, rozpoczyna swoją pięciomiesięczną retrogradację w zmysłowym Byku na Środa, 24 sierpnia, przynosząc duże zmiany w twoich romantycznych związkach. Jeśli jesteś teraz singlem, pod koniec retrogradacji Urana, nie zdziw się, jeśli jesteś szczęśliwy w miłości. Możesz też zobaczyć, jak opuszczasz niespełniający związek lub podnosisz poziom obecnego. Dwie rzeczy są pewne, jedna to to, że nastąpi zmiana, a druga to to, że leży to w twoim najlepszym interesie, więc nie bój się, Koziorożcu. Jeśli nie jesteś pewien, czego chcesz w miłości, skorzystaj z nowiu w Pannie sobota, 27 sierpniaaby medytować nad tą sprawą, ponieważ ta lunacja wzmocni twoją intuicję.

Oczekuj błogosławieństw w miłości, Koziorożcu, i do zobaczenia w przyszłym miesiącu!