Idealna sukienka do noszenia teraz do pracy

Granatowo-żółta sukienka do noszenia w biurze firmy

Jako osoba, która łączy pracę od 9 do 5 i blogowanie, zawsze szukam tej wyjątkowej i zabawnej sukienki, która pasuje do mojego stylu, ale jest również odpowiednia dla mojego środowiska pracy. Byłam podekscytowana, kiedy znalazłam idealną sukienkę do pracy, czyli tę sukienkę Woman Biba. Chociaż nie jestem fizycznie w biurze każdego dnia w tygodniu, jak to było przed pandemią, jestem jeszcze bardziej podekscytowany tymi dniami, w których mogę przebywać w biurze z moimi współpracownikami. W tym celu staram się upewniać, że wyglądam i czuję się jak najlepiej. Znalezienie idealnej sukienki do noszenia teraz do pracy, szczególnie w tym sezonie, może być trudne dla niektórych osób. Zauważyłem, że wiele osób zwykle skłania się ku spodniom i garniturom do pracy. W mojej pracy mogę dosłownie liczyć niecałe 5 osób, które noszą sukienkę do pracy. Powinniśmy przyjąć do pracy więcej sukienek i zabawnych rzeczy. Stroje robocze nie muszą być sztywne.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w świecie korporacji, w którym jest to formalne, czy nie, Twój strój do pracy powinien być ekscytujący i odzwierciedlać Twój styl. Strój do pracy nie zawsze musi być monochromatyczny, składający się z czarnych/granatowych spodni i marynarki lub neutralnego stroju itp. Strój do pracy może być zabawną sukienką z takim kolorem i charakterem granatowo-żółta sukienka Woman Biba. Twój strój do pracy powinien mówić głośno o tym, kim jesteś, zachowując jednocześnie klasyczny nastrój środowiska pracy. Kolejną świetną marką odzieży roboczej jest to Czarna sukienka Halo Jackie O który występuje w różnych kolorach.
Jeśli szukasz inspiracji do stroju biurowego/pracy do noszenia teraz do pracy. Sprawdź ten article z plisowaną spódnicą, a jeśli chcesz odświeżyć swój styl pracy bez odchodzenia od zwykłych monochromatycznych i jednolitych kolorów, sprawdź 10 put up w odcieniach granatowej kamizelki i spodni. Aby zapoznać się z listą miejsc, w których robię zakupy w przystępnym stylu pracy, jest to post dla Ciebie tutaj.

Idealna sukienka do noszenia teraz do pracy
W co się ubrać do pracy w lady biba
Stella Adewunmi w torbie Chanel i czółenkach Christian Louboutin
Stella Adewunmi dzieli się tym, w co się ubrać do biura w lady biba