Korzyści z używania maseczki z węgla drzewnego

Jeśli chcesz powstrzymać zaskórniki lub kontrolować produkcję sebum w skórze, zacznij włączać maskę do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Ale nie byle jaką maskę na twarz, zalecamy dodanie maski na twarz z węgla drzewnego.

Węgiel drzewny jest szeroko stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, ponieważ 10 składnik ma właściwości oczyszczające i detoksykujące skórę. Stosowanie maski węglowej przynajmniej raz w tygodniu może pomóc w utrzymaniu czystej i zdrowej cery.

Przed nami 5 główne korzyści ze stosowania węglowej maski na twarz w swoim schemacie pielęgnacji skóry.

Pozbywa się martwych komórek naskórka

Węglowe maseczki do twarzy delikatnie złuszczają naskórek i pozbywają się martwych komórek naskórka. Maska Węglowa Podwójna Detox FUNK OFF z Time Bomb, która jest naszą Haul of Fame miesiąca, to wyjątkowa maska ​​z białej glinki, która zawiera kapsułkowany węgiel aktywny tKapelusz usuwa martwe komórki skóry.

Bomba zegarowa

Nagromadzenie martwych komórek skóry może doprowadzić do zatkania porów, co może spowodować matową i nierówną teksturę skóry. Tak więc używanie takiej maski może pomóc odmłodzić skórę i pozostawić ją z bardziej miękka, gładsza skóra.

Oczyszcza pory

Bomba zegarowa

Używanie maski z węgla drzewnego jest szczególnie korzystne, jeśli masz cerę tłustą lub trądzikową, ponieważ jest to możliwe wyciągnij zanieczyszczenia z porów. Jeśli cierpisz na rozszerzone pory, spróbuj zastosować maskę węglową, taką jak Time Bomb’s FUNK OFF Double Detox Charcoal Mask, aby oczyścić skórę i zminimalizować widoczność porów.

Pochłania nadmiar oleju

WYGŁADZA ZMARSZCZKI, INTENSYWNIE NAWILŻA, ANTI-AGING, AKTYWNIE_2

Węglowe maseczki na twarz są również świetne dla regulacja produkcji sebum oraz przywrócenie skórze równowagi. Dla osób o cerze tłustej lub mieszanej maska ​​węglowa doskonale wchłonie nadmiar sebum. Masz tłustą strefę T? Zastosuj maskę na twarz z węgla drzewnego, aby to naprawić.

Chociaż wiadomo, że maski węglowe wysuszają skórę, maska ​​węglowa Time Bomb oferuje oczyszczające korzyści bez usuwania naturalnych olejków, dzięki czemu jest idealną maską do twarzy nie tylko dla skóry tłustej, ale także dla skóry normalnej, suchej lub wrażliwej.

Leczy i zapobiega wypryskom

Kolejną wielką zaletą używania maski z węgla drzewnego jest to, że pomaga ona w leczeniu i zapobieganiu wypryskom. Nagromadzenie martwych komórek naskórka i nadmiar sebum mogą prowadzić do zatkania porów, co prowadzi do stanu zapalnego i wyprysków. Ilekroć chcesz pozbyć się pryszcza, wystarczy maska ​​na twarz z węgla drzewnego.

Rozjaśnia skórę

Oprócz właściwości oczyszczających i detoksykujących, maska ​​z glinki węglowej z czasem rozjaśnia skórę. Przy regularnym stosowaniu możesz zmienić matową, zmęczoną lub pozbawioną blasku cerę w skórę, która wygląda świeżo, promiennie i promiennie.

Bomba Czasowa - Maska Węglowa Podwójna Detox Funk Off

Chcesz wypróbować maski na twarz z węgla drzewnego? Możesz wypróbować naszą Haul of Fame of the Month, czyli Maskę Węglową Funk OFF Time Bomb Double Detox.