Księżna ubrana w Emilię Wickstead podczas charytatywnego meczu polo – co nosiła Kate

Księżna Cambridge założyła dziś Emilię Wickstead na charytatywny mecz polo.

Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2022 odbył się o godz Strażnicy Klubu Polo w Windsorze. Nieżyjący już książę Edynburga był pierwszym prezydentem klubu.

Na meczu uczestniczy również: Orla, widoczna na zdjęciu powyżej. Orla to cocker spaniel z rodziny Cambridge. Więcej z Mój Londyn fabuła.

Do pary dołączył ich czarny cocker spaniel Orla, który został im podarowany na krótko przed śmiercią ich ukochanego zwierzaka Lupo. Rodzina sprowadziła Orlę do domu na krótko przed śmiercią Lupo. „Byli zdruzgotani, gdy zmarł Lupo”, źródło wcześniej powiedziało Daily Mail. „Miano nadzieję, że młodszy pies zapewni Lupo trochę towarzystwa i doda mu trochę więcej życia i energii”.

Orlę wychowywał brat Catherine, James Middleton, który wiosną 2020 roku ogłosił, że jego pieska Luna urodziła sześcioro szczeniąt.

W tym ujęciu księżna może wręczać Orli smakołyk; trudno powiedzieć.

Mecz przyniósł pieniądze i świadomość dziesięciu organizacji charytatywnych wspieranych przez księcia i księżną: SHOUT, The Foundling Museum, The Welsh Rugby Charitable Trust, London’s Air Ambulance, Mountain Rescue England and Wales, The Anna Freud Centre, Family Action, The Forward Trust, Hospicjum dla dzieci w Anglii Wschodniej (EACH) i The Passage.

Raporty mówią, że zebrano milion funtów na cele charytatywne.

Księżna z młodzieńcem.

Po meczu pogawędka z księciem.

Księżna wręczyła nagrody i trofea.

Trofea miały kształt hełmów samurajów.

Potem przyszedł czas na zdjęcie grupowe.

Oto krótki film z wręczenia nagród.

Uścisk dla księcia.

I oficjalny strzał z Best Playing Pony.

Księżna rozmawiała także z graczami.

Inny widok.

I jeszcze jeden widok księżnej.

Teraz spójrzmy na to, co nosiła Kate. Była w Emilia Wickstead projekt z kolekcji Resort 2019, kolekcja, jak powiedziała pani Wickstead, była „… pod wpływem francuskich filmów z lat 60.” Vogue recenzja kolekcji.

Mówiąc dokładniej, księżna nosiła sukienkę Denvella z paskiem. Wykonany jest z kremowej tkaniny cloqué, materiału o wypukłej fakturze, który w opisie tej części garderoby określany jest jako „waffled”; materiał to 95% poliester i 5% elastan. Sukienka bez rękawów z okrągłym dekoltem, odpinanym paskiem, krytą haftką z zapięciem na zamek z tyłu oraz charakterystyczną czarną krepową lamówką.

Dziękuje Styl Carly z Kate Middleton oraz Laura za ich szybką pracę identyfikacyjną. To zdjęcie pokazuje tył sukienki.
Osadź z Getty Images
Księżna zadebiutowała nową parą sandałów bez pięty brytyjskiej marki obuwia i akcesoriów Camilla Elficka. Dziękuję Chantelle za wspaniały dowód tożsamości; to nie jest marka, na którą spojrzałbym, szukając butów.

The Styl „Alicja” (255 USD) Slingback z czubkiem ma jasnobrązową i czarną kolorystykę z małym nacięciem i haftem krzyżykowym na cholewce oraz obszerną perłową sprzączką (sygnatura marki) na pasku.

Oto kilka innych elementów przedstawiających klamrę.

Camilla Elphick określa się jako „luksusowe, zrównoważone obuwie i akcesoria”. Więcej dowiadujemy się od: D&D Londyn wywiad z panią Elphick.

Swoją markę wprowadziłam w 2014 roku na London Fashion Week w Somerset House w Designer Showrooms.

Zrównoważony rozwój zawsze był sercem mojej marki. W 2015 roku zdobyliśmy nagrodę od Positive Luxury za nasze referencje w zakresie zrównoważonego rozwoju. Zawsze od początku pozyskiwałem nasze skóry i materiały, których używamy, i znam nasz kompletny łańcuch dostaw od początku do końca. Wiem, kto tworzy każdą część naszych butów i uwielbiam to.

Poniżej zdjęcie projektantki.

Pani Elphick również notatki na stronie marki, „Jesteśmy całkowicie kobiecym zespołem, który specjalizuje się w obuwiu i akcesoriach i mamy ogromne szczęście, że kochamy to, co robimy. Jestem bardzo dumna, że ​​stworzyliśmy liczne kolekcje, które stały się pięknymi pamiątkami w szafach naszych klientów i dają jej ten mały dodatek, kiedy wchodzi do pokoju.”

Księżna nosiła również nową parę kolczyków. Z podziękowaniami dla Danielle za dowód tożsamościwyglądają jak Kolczyki Gabrielle (70 USD) od francuskiego sprzedawcy Sezane. Kolczyki są żywiczne z pozłacanymi mosiężnymi okuciami.

I dzisiaj znów założyła okulary przeciwsłoneczne Finley Henrietta.

Oto jeszcze jeden obraz z wydarzenia.
Osadź z Getty Images

Przypiąć