Louison Rare + Fine Protection Collection – Włoskie złote medaliony – Gem Gossip

Biżuteria Louison |  medalion religijny

Biżuteria Louison |  medalion religijny

Biżuteria Louison |  medalion religijny

Jestem niezmiernie podekscytowana, że ​​mogę porozmawiać o tej wyjątkowej biżuterii, która została stworzona specjalnie dla mojego syna Gino. Jako włosko-amerykański, zauważyłem pustkę na amerykańskim rynku biżuterii dla starej szkoły włoskie medale religijne — te pamiątki, które otrzymywaliśmy jako dzieci z każdym ukończonym sakramentem, od chrztu do bierzmowania. Włoskie medale ochronne które zostały nam przekazane przez rodzinę i noszone każdego dnia, stając się częścią naszej tożsamości. Wszystko, co udało mi się znaleźć, to tanio wyglądające, które przypominają biżuterię z kiosku w centrum handlowym, a nie to, co chciałem — co było kawałek, który wyglądał, jakbym pojechał do Włoch i przywiózł ze sobą podarować i sprawić, by stał się rodzinnym skarbem.

Dopóki nie zobaczyłem Kolekcja ochrony niedawno uruchomiona przez koleżankę włosko-amerykańską, urodzoną na Brooklynie i na zawsze z Nowego Jorku, Angelę Louison z Louison Rzadkie + Dobra. Ta kolekcja nie tylko odzwierciedla jej wychowanie, ale jest dziedzictwem w tworzeniu. Te medaliony ochronne mają funkcję najlepsze rzemiosło, każdy wykonany ręcznie w dzielnicy diamentów Nowego Jorku. Do wyboru jest sporo, z różnymi świętymi i niektórymi ze znakami zodiaku, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Uwielbiam całą różnorodność kształtów i różnych motywów występujących w całej kolekcji.

Przedstawia specjalny medal Gino św. Antoniego, święty założyciel. Właściwe imię Gino to Anthony Gino, więc pomyślałem, że to pasuje (nazywa się Anthony po moim tacie, którym jest Antonio). Angela uczyniła to jeszcze bardziej wyjątkowym przez personalizacja medalu w kształcie czworolistnego i dodanie kamienia narodzin Gino do niego (szmaragdy na maj). Po prostu uwielbiam to, jak wyszło i wiem, że będzie go nosił przez wiele lat. Wzbudza mnie myśl, że pewnego dnia prawdopodobnie przekaże to swojemu synowi lub córce… ale nie wyprzedzajmy siebie.

Gorąco polecam sprawdzić Louison Rzadkie + Dobra i stronicowania przez ich kolekcję ochrony. Ta wyjątkowa pamiątka rodzinna czeka!

Louison-Rare-Fine-Logo_450x@2x