Nasz styczniowy skład ślubny – Mój kochany pamiętnik

David i moim głównym celem w tym nowym roku było… tak, zgadliście: planowanie ślubu. Zawsze powtarzałam sobie, że nie będę jedną z tych narzeczonych, które wykraczają poza skrupulatne planowanie każdego szczegółu – ale kiedy już się w to wcielę, mam Stracony w nim (dla mnie – w najbardziej zabawny i wciągający sposób). To ekscytujący sezon i chociaż może to być ciężki ładunek, są sposoby, aby sprawić, by było jeszcze fajniej. Oto mały przegląd wszystkiego, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie:

  • Wybierz zaproszenia ślubne
  • Ceremonia Przemiany Sukni i Welon Appt
  • Rejestr ślubów Wayfair
  • Sfinalizuj prezenty dla druhny
  • Niestandardowa tkanina na suknię do odbioru
  • Dodaj pływanie do wpisu na blogu

Uff – to dużo, prawda? W tym tygodniu David i ja pilnie pracowaliśmy nad naszym rejestrem. Zauważyłem, że jako gość, gdy przeglądam rejestry innych par, może to być przytłaczające. Nie wspominając już o byciu panną młodą, która musi dokonywać wyborów. Kluczem jest więc wybór odpowiedniego rejestru.

Szukając źródła rejestru, oboje odkryliśmy, że Rejestr ślubów Wayfair ma niesamowitą różnorodność dla pary, która poważnie tego potrzebuje, LUB dziewczyny, która już wszystko ma. Dla mnie (dziewczyny o mieście, która była kuratorką większości wielkich rzeczy w wieku 20 lat), mam większość małych i dużych elementów stylu życia i kuchni, o które większość par pyta w rejestrze ślubów. Tak więc David i ja byliśmy podekscytowani, że znaleźliśmy w Wayfair takie elementy, jak nasz nowy blender Vitamix, mikser KitchenAid, odkurzacz Dyson (David nie może się na to doczekać), okrągły żeliwny piekarnik Le Creuset, patelnie z powłoką zapobiegającą przywieraniu i wiele innych. David uwielbia gotować, a ja uwielbiam sprzątać, więc można powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwą zaręczoną parą.

Wayfair przesłał kilka egzemplarzy, abyśmy mogli pobrać próbki w rejestrze. Zrobiliśmy zdrowe domowe ciasto na ciasteczka w naszym nowym Mikser Vitamix (zdjęcia i przepis powyżej :)) a Dawid nie może się doczekać, kiedy zrobi domowym chili w Holenderski okrągły żeliwny piekarnik Le Creuset. Ponieważ tak bardzo kochamy te przedmioty, nie możemy się doczekać tego, co ma nadejść.

Rejestr torów drogowych jest 10 rejestr ślubów na wszystko (dosłownie wszystko) w jednym miejscu. Od ekspresu Nespresso, przez karty podarunkowe, do miejsc takich jak AirBnB i Delta, po produkty marek takich jak Dyson i Roomba — dodanie rejestru Wayfair do oferty ślubnej to nic trudnego.

Ułatw sobie planowanie ślubu i kliknij 10 website link lub odwiedź wayfair.com/giftregistry aby rozpocząć w kilka sekund, i wprowadź kod DARLING, aby uzyskać dodatkowe 50 USD kredytu po tym, jak Twoi goście kupią coś z Twojego rejestru. To oprócz 20% zniżki. Najlepsza część? Wayfair oferuje elastyczną wysyłkę, która pozwala wysyłać prezenty w dowolnym miejscu i czasie – dzięki czemu masz kontrolę i nie masz do czynienia z niczego, co trafi w niewłaściwe miejsce lub ze stosem paczek czekających pod Twoimi drzwiami po ślubie. Miłego planowania!

Dziękuję Wayfair za sponsorowanie tego posta. Wszystkie opinie są moje.