Natalie Portman on Bulking up for Thor: ‘I Was Asked to Get as Big as Possible’

Pięć stóp trzy Natalie Portman, drobna budowa i wysoki głos, zawsze miała naturalnie drobną prezencję. Nawet ze swoimi potężnymi kotletami aktorskimi wydaje się być elfką, tropem, w który się pochyliła – kiedykolwiek widziała szkic „Natalie’s Rap” na SNL? Ale o jej nadchodzącą rolę jako The Mighty Thor (Jane Foster furthermore młotek additionally moce) w Marvel’s Thor: Miłość i grzmot, Po raz pierwszy w swojej karierze została poproszona o dodanie mięśni do swojej sylwetki, a fizyczna zmiana wpłynęła również na nią psychicznie.

“Na Czarny łabędźpoproszono mnie, abym był jak najmniejszy”, Portman powiedział Różnorodność, zastanawiając się nad rolą — baletnicą — która przyniosła jej Oscara. “[For Thor]zostałem poproszony o uzyskanie as duża jak to możliwe. To niesamowite wyzwanie — a także [a] stan umysłu jako kobieta”.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

„Aby mieć taką reakcję i być postrzeganym jako duży, zdajesz sobie sprawę:„ Och, to musi być tak różne, chodzić przez świat w 10 sposób ”- dodał Portman. „Kiedy jesteś mały – a także, jak sądzę, ponieważ zaczynałem jako dziecko – często czuję się młody lub mały lub, jak osoba, która poklepuje się po głowie. tak też, z tego powodu.”

Aby przygotować się do roli, Portman przez 10 miesięcy pracował z trenerem. Ale nawet najbardziej utalentowany trener fizyczny nie był w stanie podnieść aktora, czego wymagał również scenariusz. Zamiast tego zbudowano rampę, po której aktorka mogła chodzić podczas kręcenia, aby mogła stanąć oko w oko z kostiumem Chrisa Hemswortha.