Netflix pokazuje, że musisz obejrzeć przynajmniej raz

Odkąd Netflix istnieje, uporządkował nasze potrzeby rozrywkowe i na dobre zepsuł nasze nawyki oglądania. Nie musimy się martwić o znalezienie filmów i programów do obejrzenia w wieczory filmowe z naszymi przyjaciółmi i rodziną, ponieważ wiemy, że Netflix musi mieć dla nas coś interesującego. Dzięki ogromnej i wszechstronnej gamie bibliotek, w tym programów telewizyjnych, filmów i seriali związanych ze wszystkimi gatunkami, po prostu polegamy na naszych subskrypcjach Netflix, aby nas wciągnąć.


Jeśli właśnie kupiłeś subskrypcję Netflix i robisz badania na temat wartych obejrzenia programów do obejrzenia w serwisie Netflix, to jesteś we właściwym miejscu. Nie szukaj dalej, ponieważ wybraliśmy dla Ciebie najlepsze programy Netflix, które możesz oglądać i zabijać nudę.

Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz stabilne połączenie z Internetem, aby bezproblemowo uruchomić swoją witrynę strumieniową. Jeśli nie, sprawdź Plany internetowe AT&T które oferują prędkości 25 razy szybsze niż połączenie kablowe i nieograniczony limit danych, dzięki czemu Twoja rozrywka nigdy się nie kończy.

Teraz, gdy masz już uporządkowane połączenie, przejdźmy do interesujących typów, które dla Ciebie mamy:

Napad na pieniądze

Przygotujcie się, ponieważ zamierzamy przedstawić wam jeden z najbardziej uzależniających programów na Netflix i nie tylko. Jeśli jeszcze tego nie oglądałeś, pomyśl, że mieszkasz pod kamieniem. La Casa de Papel powszechnie znany jako napad na pieniądze to hiszpański, sześcioczęściowy serial dokumentalny, który opowiada o dwóch oddzielnych napadach dokonanych przez tajemniczego mężczyznę rekrutującego grupę ośmiu osób nazwanych imionami miast.

Ten dramat kryminalny to thriller stworzony przez Alex Pina i obowiązkowy zegarek na Netflix. Ma w sumie trzy sezony podzielone na pięć części, a liczba odcinków wynosi 36, co czyni go idealnym programem do oglądania.

Funds Heist otrzymał kilka nagród, w tym Międzynarodowa Nagroda Emmy i został doceniony na całym świecie przez krytyków za niesamowitą fabułę, międzyludzki dramat i reżyserię, a także za wniesienie nowych i świeżych innowacji do hiszpańskiej telewizji. Stał się nie tylko najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym programem na Netflix, ale także jednym z najczęściej oglądanych seriali.

Dziwniejsze rzeczy

Stranger matters to jeden z najbardziej wartych obejrzenia seriali, z jakimi się spotkaliśmy. To amerykański horror science fiction stworzony przez Bracia Duffer. Software pierwszego sezonu pokazuje scenerię lat 80. w fikcyjnym miasteczku Hawkins, gdzie śledztwo rozpoczyna się po zniknięciu młodego chłopca w środku nadprzyrodzonych wydarzeń rozgrywających się w mieście, gdzie wkracza dziewczyna o zdolnościach psychokinetycznych.

Drugi sezon był kontynuacją fabuły pierwszego sezonu i odkrył nowe istoty wpełzające do prawdziwego świata. Zdecydowanie istnieją trzy sezony tego ekscytującego serialu z listą 25 odcinków w sumie z mieszanką dramatu śledczego z elementami nadprzyrodzonymi przedstawiającymi mieszankę wrażliwości horroru i science fiction.

Seria zebrała ogromne uznanie i uznanie krytyków za akcję postaci, atmosferę, pisanie aktorskiej ścieżki dźwiękowej i reżyserię. Zdobył również wiele nagród i nominacji, a teraz fani cieszą się czwartym sezonem, który wyszedł w 2022 roku i zdmuchnął wszystkie ekrany.

Gra w kalmary

Squid Game stworzyło ostatnio wiele szumu, a kiedy skończysz oglądać 10 system, wiesz, że szum był tego wart. 10 południowokoreański serial to thriller survivalowy, w którym grupa dorosłych pogrążonych w długach i rozpaczy finansowej zmuszona jest do zabawy w dziecięce zabawy. Prawdziwy zwrot akcji następuje, gdy dziecięce zabawy zamieniają się w ekstremalnie brutalne gry, które kosztują życie. Ten serial opowiada o thrillerze survivalowym i horrorze.

Stworzony, napisany i wyreżyserowany przez bardzo utalentowanego Hwang Dong-hyuka, 10 serial ma obecnie premierę tylko 1 sezonu, który obejmuje 9 odcinków obgryzających paznokcie i godnych objadania się. Seria obraca się wokół konkursu, w którym 465 graczy, którzy stoją w obliczu ekstremalnych długów finansowych, wystawia się, aby zagrać w gry, aby wygrać nagrodę pieniężną o wartości 45,6 miliarda jenów.

Software został wydany na całym świecie 17 września 2021 roku i zajął pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych programów, przyciągając ponad 142 miliony widzów w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery i jak dotąd jest to najczęściej oglądany software Netflix do tej pory. Ten plan nie jest dla osób o słabym sercu, dlatego polecamy go naszym widzom, którzy dobrze radzą sobie z oglądaniem przemocy i brutalności.

Zamek i klucz

Troje rodzeństwa przenosi się w swoje spojrzenie przodków z mamą po tym, jak ich tata zostaje zamordowany. W tym stanie odkrywają magiczne klucze, które odblokowują moce i sekrety. Lock and Key opracowany przez Carlton Cuse, Arin Eli Coleite i Meredith Averil to seria fantasy i nadprzyrodzonych horrorów oparta na serii komiksów o tej samej nazwie autorstwa Joe Hilla i Gabriela Rodriguesa.

Serial ma już dwa sezony z 10 odcinkami w każdym. Pierwszy sezon miał premierę 7 lutego 2020 r., a w marcu 2020 r. Netflix ogłosił, że serial powróci wraz z sezonem drugim, którego premiera odbyła się 22 października 2021 r.

Odkąd znajduje się na listach najpopularniejszych trendów w różnych krajach. Gorąco polecamy 10 plan dla osób, zwłaszcza nastolatków, którzy lubią oglądać różne tematy związane ze stratą i traumą z odrobiną magii i horroru.

Zawijanie tego

Netflix to centrum programów wartych upojenia. Wybraliśmy dla Ciebie tylko najlepsze pozycje, więc jeśli nadal nie oglądałeś żadnego z tych programów, naprawdę tracisz trochę rozrywki. Zaplanuj wieczór filmowy z przyjaciółmi lub partnerem i obejrzyj dowolny z programów, o których wspomnieliśmy powyżej. Obiecujemy, że nie będziesz rozczarowany.