Nordstrom Anniversary Sale Home Deals: Zaoszczędź na ekskluzywnych zestawach świec od Jo Malone, Diptyque i nie tylko

Ecomm, rocznicowa wyprzedaż domów NordstromNordstrom

Niezależnie wybraliśmy te produkty, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty również w tych cenach. Kupuj z E! ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!.

The Rocznicowa wyprzedaż Nordstroma jest oficjalnie włączona, a do 31 lipca będziemy dostarczać Ci wszystkie Najlepsze oferty powinieneś robić zakupy. Jeśli to przegapiłeś, już zepsuliśmy wszystkie nie możesz przegapić ofert kosmetycznycha także niektóre znaleziska odzieży sportowej będziesz chciał dodać do swojej torby JAK NAJSZYBCIEJ.

Teraz mamy wszystko co najlepsze Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom na artykuły domowe.

Sekcja domowa jubileuszowej wyprzedaży podzielona jest na kilka kategorii: kąpiel, pościel, świece i dyfuzory, elektronika, wystrój domu, blat i kuchnia, oraz bagaż i podróż. Każda kategoria zawiera duży wybór produktów od ulubionych przez kupujących marek, takich jak Boso sny, Diptik, UGG, Jo Malone, Dagne Dover oraz Tumi.

Chociaż każda kategoria jest warta zakupów, gorąco polecamy sprawdzenie wszystkich niesamowitych ofert na świece i dyfuzory. Podczas jubileuszowej wyprzedaży Nordstrom sprzedawca oferuje zestawy upominkowe z limitowanej edycji, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Zestawy są tak dobre, że można je zdobyć luksusowe świece od Diptyque za 27 dolarów za sztukę. Ale to nie jedyne wspaniałe zniżki!

Podsumowaliśmy niektóre z naszych ulubionych ofert domów z rocznicowej wyprzedaży Nordstrom 2022.

» Przeczytaj cały artykuł