Nowe próbki Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo Swatches

Posiadam bogatą kolekcję róży do policzków. Wciąż trudno mi uwierzyć, że nie miałem w swojej kolekcji żadnych rumieńców od Pat McGrath Labs. To się zmieniło! Ponieważ kilka dni temu dostałem nowy Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo. Jestem bardzo podekscytowana, bo to mój pierwszy rumieniec od tej marki.

Według Sephory jest to „Boski duet pudrowego różu o delikatnym jak płatku płatka, który łączy się ze sobą w celu uzyskania wyjątkowego, lekkiego jak piórko, jedwabno-aksamitnego wykończenia”.

Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo

Opakowanie Pat McGrath Labs Pores and skin Fetish Divine Blush Duo

Zewnętrzne opakowanie wykonane jest z twardego lakierowanego plastiku, z nazwą marki wypisaną złotem na przodzie kompaktu. Z tyłu kompaktu znajduje się nazwa odcienia i inne detale. Ten kompakt ma zamknięcie typu zatrzask/zamknięcie. Aby go otworzyć, naciśnij mały przycisk pośrodku i podnieś pokrywę. Mam nadzieję, że to ma sens. Wolałbym zapięcie magnetyczne, ale nie możesz mieć wszystkiego dobrze?

Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo

Formuła The Pat McGrath Labs Pores and skin Fetish Divine Blush Duo

Jest to produkt pudrowy o wykończeniu matowym/półmatowym. Ma średnie krycie i jest wolny od okrucieństwa. Witryna Sephora mówi: „Sparowany przez Pat, ten wyselekcjonowany duet półmatowych pudrowych różów tworzy budowane warstwy koloru, aby zapewnić równomierny wygląd i bezbłędną aplikację. Nałóż na podkład, aby uzyskać bogate nasycenie lub po pudrowaniu, aby uzyskać delikatnie rozproszony wygląd. Wybieraj spośród szeregu profesjonalnie skoordynowanych odcieni, aby upiększyć wszystkie odcienie skóry”.

Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo
Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo In The Shade Paradise Glow

Odcienie

  • Aphrodite Amour – różowy koral półmat, bladoróżowa brzoskwinia z perłą
  • Divine Rose II – delikatna koralowa brzoskwinia półmatowa, bladoróżowa brzoskwinia z perłą
  • Night Bloom – fioletowy merlot, półmat, niebiesko-czerwony półmat
  • Cosmic Coral – blada sienna półmat, świeża pomarańcza półmat
  • Paradise Glow – brązowa róża z perłą, terakota półmat
Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo
Zbliżenie na 10 piękny rumieniec
Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo
Wszystkie odcienie różu The Duo w oświetleniu sklepowym. Górny rząd: Cosmic Coral, Divine Rose II Dolny rząd: Night time Bloom, Paradise Blask i Afrodyta Amour

Moje doświadczenie z The Pat McGrath Labs Pores and skin Fetish Divine Blush Duo

Obejrzałem wszystkie pięć odcieni w Sephora. Personel Sephora był bardzo miły. Nie mieli jeszcze testerów. Ale wyciągnęli dla mnie trochę z magazynu i szybko je obejrzałem. Wybrałem odcień Paradise Glow, ponieważ myślałem, że bardzo mi się to przyda. Ale muszę powiedzieć, że wszystkie wyglądały i wyglądały pięknie.

Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo
Próbki do wnętrz

Te różowe duety są napigmentowane i dobrze się mieszają. Głównie lekko obracam pędzel w obu odcieniach, a następnie nakładam na policzek i mieszam. Jest tak mało odbicia, którego normalnie unikam, delikatnie kręcąc. Jestem pewien, że możesz też używać odcieni indywidualnie. Na mojej skórze mieszanej mam około 6 do 7 godzin, po czym zaczynają blaknąć. Odcień Evening Bloom jest mocno napigmentowany.

Pat McGrath Labs Skin Fetish Divine Blush Duo
Próbki w pobliżu dobrze oświetlonego okna

Poniżej znajduje się kołowrotek ze wszystkimi próbkami. Proszę wybaczyć nieostre wideo. Byłem trochę zakłopotany, że personel musiał wyjąć rzeczy z magazynu, abym mógł je pobrać. Byli tacy mili. Zaproponowali, że dostaną go z tyłu, kiedy zapytałem ich, kiedy będą mieli te rumieńce. Więc pospieszne wideo.

Plusy

  • Piękne, napigmentowane kolory
  • Wolne od okropności
  • 2 odcienie za niewiele więcej niż cena jednego różu

Disadvantages

  • Zamknięcie niemagnetyczne, z którym niektórzy mogą się zmagać
  • Kosztowny

Gdzie kupić

Cytat dnia
Cytat dnia