Nowe znaleziska Nordstroma poniżej $50

Nawet jeśli Nordstrom Rocznicowa wyprzedaż dobiegła końca, przez cały rok będę szukać rzeczy, których potrzebuję lub inspiracji nowym stylem. Nordstrom pozostaje jednym z moich ulubionych sprzedawców w wielu kategoriach i tak łatwo jest robić u nich zakupy zarówno w Internecie, jak iw sklepie.

Jedną z rzeczy, które najbardziej kocham w Nordstrom, są ich ekskluzywne, własne marki, takie jak Otwórz edycję. Produkty stworzone dla tej linii są tak wszechstronne i uwielbiam ich misję inkluzywności ciała. Zachęcają do noszenia ich po swojemu, więc ułatwili mieszanie i dopasowywanie elementów w celu stworzenia wielu strojów w każdym sezonie. Open up Edit jest również zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami sezonu! Czy możemy również porozmawiać o ich? but kolekcja? Tak dobrze!

Często przeglądam nowości Open Edit i znalazłem kilka świetnych dzieł w moim ostatnim wyszukiwaniu. Uwielbiam to, że mogę mieszać i łączyć wszystkie te elementy, aby stworzyć wiele strojów i łączyć z elementami, które już mam w mojej garderobie.

KUPUJ POCZTĘ

Szorty naciągane // Lniane szorty // Marszczony kamizelka // Zbiornik na szyję // Satynowa koszula obozowa // Koszula z lnu // Spodnie z szerokimi nogawkami // Luźne spodnie lniane // Koszula nocna z falbanami // Teksturowany kapelusz Panama


Wielkie dzięki Nordstrom za sponsorowanie tego posta!