OCZYSZCZAJĄCE NA TRĄDZIK RÓŻOWATY: środki czyszczące, które kocham

Pielęgnacja skóry to temat, który pojawia się regularnie, ponieważ może to być tak przytłaczający obszar dla ludzi, nawet bez dodatkowych komplikacji związanych ze stanem skóry. Chciałem podzielić się moimi obecnymi środkami czyszczącymi na trądzik różowaty, ponieważ często jestem pytany, jakie są moje „ulubione” środki czyszczące. Właściwie uważam, że określenie „ulubione” jest w dużej mierze nieprzydatne, ponieważ używam wielu różnych produktów – moja łazienka, komoda i stolik nocny są zagracone wieloma butelkami, garnkami i tubami. Zwykle wybieram różne produkty w zależności od pory roku, tego, jak się czuje mój trądzik różowaty, gdzie jestem, co robię tego dnia… rzadko jest to sytuacja, w której jeden produkt pasuje do wszystkich. Uwielbiam też wypróbowywać produkty, aby móc polecić Ci coś, co może Ci się przydać, co oznacza, że ​​zawsze mam oko na coś nowego lub interesującego.

OŚWIADCZENIE: Nie jestem dermatologiem, ani lekarzem, ale jestem osobą, która z trądzikiem różowatym żyje od 16 lat i wiele się w tym czasie dowiedziałam. Mój weblog nie jest instrukcją krok po kroku dotyczącą trądziku różowatego, powinien być traktowany jako punkt wyjścia: coś, co Cię poprowadzi i poprowadzi we właściwym kierunku. Zawsze należy kierować się zdrowym rozsądkiem w odniesieniu do rodzaju skóry, poziomu tolerancji, zastosowania itp.

FYI, mam trądzik różowaty typu 1, który jest głównie pod kontrolą poprzez zarządzanie wyzwalaczami, a także zarządzanie stresem i znalezienie pielęgnacji skóry, jak poniżej, która działa na mnie. Jeśli masz ogólne pytania dotyczące trądziku różowatego, 10 write-up jest statkiem matczynym, obejmującym pielęgnację skóry, makijaż, wyzwalacze, styl życia, wpływ na psychikę i wszystko inne, o czym możesz pomyśleć.

Produkty oznaczone * obok to próbki PR, jeśli nie ma * to znaczy, że zostały kupione przeze mnie – moje recenzje są zawsze uczciwe, niezależnie od tego, kto je kupił. Linki mogą być afiliowane – oznacza to, że otrzymuję niewielką prowizję, jeśli kupisz za pomocą mojego linku, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. To świetny sposób na wsparcie mojej pracy i naprawdę to doceniam.

Mając to na uwadze, oto środki czyszczące na trądzik różowaty, które obecnie znajdują się w mojej łazience:

Jeśli jesteś tu od jakiegoś czasu, wiesz, że uwielbiam oczyszczający olejek lub balsam do szybkiego i łatwego usuwania makijażu. Im mniej czasu dotykam i pocieram twarz, tym szczęśliwszy jest mój trądzik różowaty. Za pierwsze oczyszczanie naprawdę uwielbiam Olejek oczyszczający Medik8 Lipid Stability*, Clinique Get The Day Off Balsam*, oraz Elemis Professional-Kolagen Nagi Balsam Oczyszczający*. Wszystkie rozpuszczają się błyskawicznie, nie podrażniają wrażliwych oczu, a moja skóra jest szczęśliwa i spokojna. Zwykle wybieram olejek w cieplejsze dni lub gdy moja skóra jest lekko podrażniona, ponieważ jest tak lekka. Wybrałbym balsamy, jeśli moja skóra jest sucha lub napięta, ponieważ są bardzo kojące.

UWAGA: Balsam Elemis to Bare wersja słynnego balsamu Elemis – oryginalny produkt posiada zapach, więc upewnij się, że wybierasz właściwy!

Jeśli chodzi o drugie oczyszczanie (lub oczyszczanie solo, jeśli nie używam makijażu lub kremu przeciwsłonecznego), mam kilka opcji: Dermo-oczyszczacz La Roche-Posay Toleriane (dla nikogo, kto mnie zna, nie będzie to zaskoczeniem!), Elegance Pie Japanfusion Pure Reworking Cleanser*, oraz Medik8 Łagodzący płyn oczyszczający*. Wszystkie mają bardzo różne formuły: La Roche-Posay to prosty krem ​​​​do mycia Natural beauty Pie to naprawdę lekka formuła żelowo-olejkowa (która może również służyć jako świetne pierwsze oczyszczanie) a Medik8 to urocza miękka pianka. Wszystkie są delikatne dla skóry, nie odklejają się i sprawiają, że moja skóra jest bardzo zadowolona podczas oczyszczania.

UWAGA: środek czyszczący Medik8 zawiera olejek ze słodkiej pomarańczy, który nadaje mu cytrusowy zapach – wszystko, co pachnie cytrusowo, zwykle mnie przeraża, ale nie miałem problemów, ale uważaj, jeśli jest to dla ciebie potencjalny wyzwalacz.

Mam nadzieję, że ten zestaw moich obecnych środków czyszczących na trądzik różowaty okazał się przydatny – czy próbowałeś któregoś z nich? Jakie są twoje ulubione środki czyszczące na trądzik różowaty?

Lex

NASTĘPNE KROKI

Sam piszę i opiekuję się treścią tej strony i naprawdę doceniam wszelkie wsparcie w postaci komentarzy, polubień i udostępnień. Treści na mojej stronie zawsze będą bezpłatne, ale jeśli uznasz moje treści za pomocne i chciałbyś podziękować, możesz kupić mi wirtualną filiżankę kawy lub pyszny wirtualny kawałek ciasta klikając w poniższy przycisk. Ko-fi to wspaniała, bezpieczna platforma, która pomaga okazywać uznanie twórcom, których kochasz.