Parle x Gem Gossip – trzeci debiut współpracy – Gem Gossip

Parle x Plotka o klejnotach

Parle x Plotka o klejnotach

Parle Klejnoty i ja pracowaliśmy nad bardzo specjalną kolekcją i bardzo się cieszę, że ją zobaczycie! To nasza trzecia współpraca i spada w ten czwartek, 19 maja. Na cześć tego, że jest to nasza trzecia współpraca, wydajemy trzy mini kolekcje, z których każda ma swoje odrębne znaczenie. Inspiracje stojące za każdą kolekcją są różne, jednak wszystkie mają jedną wspólną cechę: genialnie odważne opale z Parle Gems znajdują się w każdym kawałku. Wybrałem każdy opal podczas Tucson Gem Exhibit na stoisku Parle Gems. W tym momencie mieliśmy już gotowe projekty i gotowe do pracy – wystarczyło wybrać kamienie i dopasować je do perfekcji.

Trochę o każdej mini kolekcji:

Parle x Plotka o klejnotach

Opalowe charmsy z niebiańskiego głazu – (w czwartek premiery)

Kocham wszystko, co niebiańskie, w rzeczywistości kolekcjonuję biżuterię inspirowaną niebiańskimi motywami i mam mnóstwo księżyców i kawałków gwiazd, każdy magiczny na swój sposób. Projektując je, zamiast mieć głazowe opale oprawione i zwisające z kaucji, jak to robiłem w przeszłości, dodaliśmy do każdego z nich zestaw gwiazd z błyszczącym diamentem. Opale głazowe są tak wyjątkowe, naprawdę jedyne w swoim rodzaju stworzone przez Matkę Naturę… Nie mogłem wybrać między ciemniejszymi kolorami ciała a jaśniejszymi, więc dodałem dobrą mieszankę! Każdy z nich wpadł mi w oko na swój sposób i świetnie się bawiłem wybierając te, które zostały wykonane.

Parle x Plotka o klejnotach

Pierścionki inspirowane Artwork Deco – (Piątek premiery)

Te pierścionki zostały zainspirowane pierścionkiem, który sprzedałem na początku mojej kariery – takim, którego zdecydowanie żałuję! Chciałem przywrócić go do życia, nadając mu własny styl, ale zachowując nienaruszoną podstawową ideę projektową, która polegała na posiadaniu dwóch klejnotów w kształcie gruszki z punktami skierowanymi do siebie. Uwielbiam pokrycie palców, jakie daje ten pierścionek. To coś odważnego, ale nie przytłaczającego. Wybór australijskich opali z Parle Gems w kształcie gruszki był trudny — każdy musiał dopełniać swojego partnera, pasować kolorem ciała, ale nie chciałem, żeby były zbyt dopasowane. Mam nadzieję, że kochasz je tak samo jak ja! Zrobiliśmy w sumie cztery, a jeśli te się sprzedają, chętnie stworzymy dla Ciebie jeden niestandardowy!

Parle x Plotka o klejnotach

Sentimental Spouse and children wisiorki – (premiera w sobotę)

10 wyjątkowy wisior liniowy został zainspirowany kawałkiem vintage, który znajduje się w mojej osobistej kolekcji. Jeśli znasz jakieś motywy, które zbieram, może przypomnisz sobie, że uwielbiam długi, pionowy wisior. Plan tych trzech wisiorków polega na tym, że każdy opal jest reprezentatywny dla członka rodziny. Może to oznaczać, że kupisz dwukamienny, który będzie reprezentował dwójkę twoich dzieci, a może twoje jedno dziecko i drugą połówką… a nawet dwoje zwierząt. Bez względu na liczbę członków rodziny, którzy chcą być reprezentowani przez opale. Znam tak wiele niesamowitych rodzin, które mają więcej niż czterech członków, więc jeśli chcesz mieć jedną, a nie widzisz tutaj swojego „numeru”, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie jedną!

Te zostaną wydane dalej @Shopgemgossip więc upewnij się, że śledzisz na Instagramie i chciałbyś wiedzieć, co myślisz o tych kawałkach!