Partnerzy Live Payments z Visa, aby uruchomić Tap to Phone

Jeden z wiodących dostawców płatności w Australii, Reside Payments, nawiązał współpracę z Visa, aby pomóc australijskim małym i mikro firmom bezpiecznie i wygodnie akceptować płatności cyfrowe przy użyciu technologii Visa.

Płatności na żywo będą wykorzystywać technologię Visa Faucet to Mobile phone, aby przekształcić smartfon sprzedawcy w punkt sprzedaży bez dodatkowego sprzętu lub urządzeń. Sprzedawcy uczestniczący w programie będą mogli akceptować płatności z dowolnej karty Visa, urządzenia lub urządzenia do noszenia z obsługą zbliżeniową, którą klient po prostu stuknie, aby zapłacić smartfonem lub tabletem sprzedawcy.

„Otwiera to kolejne drzwi do gospodarki cyfrowej dla małych agency. Ułatwiając przyjmowanie płatności cyfrowych w dowolnym miejscu i czasie, funkcja Faucet to Phone stwarza małym i mikrofirmom nowe sposoby dotarcia do klientów, zapobiegania utracie sprzedaży i wspierania przepływu środków pieniężnych” – dyrektor ds. sprzedaży i pozyskiwania klientów Visa w Australii i Nowej Zelandii i Południowy Pacyfik, powiedział Brian McGrory.

Pomimo tego, że Faucet to Cellular phone jest nowością na rynku australijskim, badanie YouGov pokazuje, że prawie połowa (45%) już prawdopodobnie skorzystałaby z opcji płatności, jeśli byłaby dostępna, powołując się na łatwość użytkowania (50%), oszczędność czasu (44%), bezpieczeństwo (43%) oraz wyeliminowanie konieczności noszenia przy sobie gotówki (42%) jako najpopularniejsze powody.

„Biorąc pod uwagę szybkie przyjęcie płatności cyfrowych i główną rolę, jaką smartfony odgrywają w naszym codziennym życiu, spodziewamy się, że Faucet to Cellphone stanie się coraz bardziej popularnym sposobem płacenia wśród australijskich konsumentów” – dodał McGrory.

Dyrektor generalny Dwell Payments, Reuven Barukh, dodał: „To ekscytujące partnerstwo dla Are living Payments. Nasza integracja rozwiązania Tap to Cellular phone firmy Visa zrewolucjonizuje sposób dokonywania i otrzymywania płatności przez klientów i małe firmy. Sprzedawcy na całym świecie musieli szybko zmienić sposób prowadzenia działalności, a to nowe rozwiązanie ułatwi rodzaj płynnego, elastycznego i bezproblemowego przetwarzania płatności, którego ludzie szukają”.

Are living Payments zintegrowało również swoje rozwiązanie Faucet to Cellular phone z Cybersource, globalną platformą Visa do zarządzania płatnościami i oszustwami, która zapewnia kompleksowe rozwiązanie do zarządzania płatnościami.

Zdjęcie: Brian McGrory (wiza) i Reuven Barukh (płatności na żywo).