Personel wybiera na wiosnę – Beth Millner Jewelry

Wiosna na Górnym Półwyspie to długa i deszczowa zmiana, ale my wykorzystujemy ją jak najlepiej, pamiętając o nadchodzących miesiącach letnich. Szukasz czegoś, co urozmaici Twoją garderobę, gdy zrzucisz zimowe warstwy? Sprawdź ulubioną biżuterię naszych pracowników na świętowanie wiosny:

Beth modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Polecane przez Beth:

Wisiorek z labradorytowej krainy czarów (wkrótce!) i Superior Gales Kolczyki

“Ten wisiorek Labradorite Wonderland to mój obecny faworyt. Wydaje mi się, że najbardziej podobają mi się te elementy, które ostatnio zaprojektowałam. Kilka innych, które są podobne, ukaże się w maju! Połączyłam ten nowy wisiorek z klasycznymi kolczykami Superior Gales, które pasują do prawie każdego stroju i bardzo dobrze współgra z tym wisiorkiem!”


Nina modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybór Niny:

Honey Bee Datolite Wisiorek i Wildflower Kolczyki

“Moimi 2 ulubionymi na wiosnę są Datolite Honey Bee Pendant i Wildflower Earrings, ponieważ świetnie sprawdzają się jako zestaw na specjalne okazje. Uwielbiam symetrię pszczoły i plastry miodu w wisiorku, a także ciepły miodowy Datolite. połącz wszystko razem jako źródło „miodu”, idealnego na powitanie wiosny!”


Lex modeluje wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybór Lexa:

Miedziany pierścień z cegieł ogniotrwałych i zawieszka do zbiórki pieniędzy z żabą drzewną

Miedziany pierścionek z cegieł ogniotrwałych ręcznie robiony przez Beth Millner JewelryWisiorek z żabką z okazji zbiórki pieniędzy dla Keweenaw Land Trust wykonany ręcznie przez firmę Beth Millner Jewelry

Uwielbiam historię kryjącą się za Copper Firebrick tak samo jak piękno. W rzeczywistości nie są to kamienie szlachetne, ale pozostałości po hutach w starych kopalniach miedzi na Górnym Półwyspie. Ten pierścień dwupasmowy to doskonały sposób na pokazanie tego.

Moim innym ulubionym jest Wisiorek z żabą drzewną dla fundacji Keweenaw Land Trust. Program zbiórki pieniędzy na biżuterię jest przykładem jednego z powodów, dla których uwielbiam tu pracować, zaangażowania w uczynienie świata lepszym miejscem. Keweenaw Land Trust działa na rzecz ochrony ziemi, na której mi zależy, a ta żaba jest super urocza”.


Jane modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybrane przez Jane:

Kolczyki z brzozy dzięcioła oraz Pierścionek z agatu markietka

Kolczyki Brzoza Dzięcioł ręcznie robione przez Beth Millner JewelryPierścionek z agatem Marquette Lake Superior wykonany ręcznie przez firmę Beth Millner Jewelry

„Kiedy myślę o wiośnie, myślę o ptakach, dlatego uwielbiam nasze kolczyki z brzozy dzięcioła na tę porę roku. Ostatnio na drzewach wokół mojego domu widuję tak wiele sójek niebieskich. inny gatunek ptaka, przypominają mi te kolczyki! Podobały mi się też nasze kamienne pierścionki, szczególnie ten brzoskwiniowy agat Marquette Lake Superior.”


Alexa modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybór Alexy:

Wisiorek dla kota oraz Pierścień słonecznika

Wisiorek z kotem wykonany ręcznie przez firmę Beth Millner JewelryPierścionek ze słonecznikiem wykonany ręcznie przez Beth Millner Jewelry

Twoja ulubiona biżuteria wzbogaci twoje stroje i wyrazi coś o twojej osobowości. Wisiorek z kotem mówi wszystko: kocham moje koty! Jest również wystarczająco urocza i stylowa, aby można ją było nosić z bardziej formalnymi strojami”.

Zastosowanie tekstury i koloru w pierścieniu słonecznika sprawia, że ​​jest to prawdziwe dzieło sztuki. Uwielbiam detale tkaniny wciśnięte w miedź, aby imitować wygląd nasion słonecznika. Niedawno podarowałem ten pierścionek mojej szwagierce, która potrzebowała trochę słońca w swoim życiu!”


Alex modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybór Alexa:

Wisiorek z księżycem i gwiazdami w krainie czarów oraz Pierścień agatowy Lake Superior

Wisiorek z księżycem i gwiazdami w krainie czarówPierścionek z agatu Lake Superior wykonany ręcznie przez firmę Beth Millner Jewelry

„Miłość Beth do kamieni UP powoli przebiła się do moich ulubionych kawałków! Wisiorek Greenstone dla pary z Księżyca i gwiazd wpadł mi w oko, ponieważ nigdy wcześniej nie widziałem, jak Beth używała Greenstone w kształcie trójkąta, a projekt jest wyrafinowany i szczerze mówiąc naprawdę ładny . Moim drugim ulubionym jest jeden z pierścieni agatowych z Lake Superior. Ten konkretny wygląda jak marmur, a warstwy kamienia zawsze przyciągają moją uwagę”.


Robin modeluje swój wybór pracowników Beth Millner Jewelry na rok 2022

Wybór Robina:

Wisiorek z miedzi ogniotrwałej kropli oraz Pierścień z drzew iglastych

Miedziany wisiorek z cegiełką ognistą ręcznie robiony przez firmę Beth Millner JewelryPierścionek z podwójną obrączką dla par iglastych ręcznie robiony przez Beth Millner Jewelry

„Uwielbiam ten wisiorek z kropli z miedzi z ognistej cegły, ponieważ jest tak wyjątkowy! Metaliczny połysk jest na tyle subtelny, że można go ubierać lub ubierać, a ponadto przypomina mi bogatą historię Miedzianego Kraju. Wybrałem również pierścionek Conifer Couple dla jego przyciągający wzrok design. Motyw drzew iglastych to jeden z moich ulubionych elementów projektu, których Beth używa w swojej biżuterii, a kontrast między srebrem a miedzią naprawdę wyróżnia drzewa.”