pokaz butiku jubilerskiego – Champagne Gem

Wystawy By Bebe Bakhshi

po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, w końcu zebraliśmy się ponownie w Vicenzy we Włoszech na VO Vicenzaoro; pokaz butiku z biżuterią! Moja ostatnia podróż do Włoch odbyła się we wrześniu 2019 r. na wrześniową edycję vicenzaoro i była to absolutnie świetna zabawa, aby wrócić i ponownie połączyć się ze wszystkimi w branży, szczególnie łącząc się z moim partnerem biznesowym i najlepszą przyjaciółką, Tracey Ellison, czyli TheDiamondsDziewczyna. Główny hashtag programu, #AllATONCE, był odpowiednim sposobem na odniesienie się do okoliczności i wydarzeń z ostatnich dwóch lat. Pierwotnie planowany na styczeń 2022, ale ze względu na wariant Omicron został przesunięty na marzec.

Rześkie i świeże powietrze wiosny również dodało uroku pokazowi, szczególnie przechodząc przez główne wejście powitała Cię kultowa rzeźba Lorenzo Quinn „GIVE”, która jest symbolem pokoju, życia, miłości, empatii i zrównoważonego rozwoju.

Lorenzo Quinn Rzeźba „DAJ” przy wejściu do Vicenzaoro

Po przyjeździe i po przedstawieniu dowodu szczepienia (lub Super Green Pass) wkraczasz w cudowny świat klejnotów i biżuterii w bardzo pięknej i kameralnej oprawie. Z ponad 1000 wystawców rozsianych po różnych halach, od kamieni szlachetnych i diamentów po złoto i wyroby gotowe, wszystko było dostępne dla handlu pod jednym dachem przez okres 5 dni. Było 300 hostowanych kupujących, a 53% kupujących i odwiedzających pochodziło z zagranicy.

Uroczystość otwarcia rozpoczęła Industry Event zorganizowana przez Włoska Grupa Wystawowa, moderowana przez Marco Carniello, Dyrektora Globalnej Wystawy Biżuterii i Mody Włoskiej Grupy Wystawienniczej. W ciągu następnych dni odbyły się liczne sesje dyskusyjne obejmujące różnorodne tematy, od trendów po zrównoważony rozwój.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń programu:

WYSOKA BIŻUTERIA SCHREINERA 20-karatowy nieskazitelny fantazyjny żywy zielony pierścionek z brylantem

UTOPIA Australijski przeciągacz z pereł z Morza Południowego i koralowców

GORGOGLIONE 80 + karatowy szmaragd zambijski

SUTRA tanzanit i diamentowa bransoletka z ceramiki

NANIS warstwy kultowego naszyjnika Ivy

PICCHIOTTI wspaniałe pierścionki z kamieniami szlachetnymi i diamentami

GISMONDI 1754 Naszyjnik „Genesi” ze szmaragdem i diamentami z fantazyjnym żółtym diamentowym pierścionkiem

KLEJNOTY ANANA 5-karatowe diamentowe kolczyki w kształcie latawca

YOKO LONDYN Naszyjnik z pereł i diamentów „Królewski ślub”

WYSOKA BIŻUTERIA SCHREINERA 40-karatowy pierścionek ze szmaragdem i brylantem

Aby odpocząć po całym dniu klejnotów i klejnotów, możesz posiedzieć przy wejściu do programu na drinka, podczas gdy DJ puszcza muzykę przez tłum. Albo tak jak Tracey i ja, jedząc chłodną kolację w restauracji Oliver w Golf Hotel Vicenza jednocześnie ciesząc się fantastyczną atmosferą z wyjątkową jakością i obsługą. Świetnie się bawiliśmy z najbardziej gościnnym szefem kuchni i personelem, który zasypywał nas wykwintnymi próbkami jedzenia i tworzył niestandardowe talerze na życzenie.

Odwiedziliśmy finał naszej podróży do Vicenzy? Museo del Gioiello Vicenza (Muzeum Biżuterii), które w swojej czwartej edycji dodali kolejny poziom postrzegania klejnotów pod względem tworzenia i wytwarzania. W dziewięciu salach wystawowych, plus Director’s Choice, można znaleźć znakomity wybór włoskiej biżuterii, dedykowanej zarówno dużym domom mody, jak i małym/średnim firmom.

Jeszcze raz dziękuję Vicenzaoro oraz Włoska Grupa Wystawowa za to niesamowite doświadczenie i wyjątkową gościnność do zobaczenia we wrześniu!