Poznaj drugi zestaw Big Brothera Naiji „Level Up” z sezonu 7 współlokatorów

Oczekiwanie dobiegło końca, gdy Wielki Brat w końcu ujawnił pozostałych 12 współlokatorów z Wielki Brat Naija show z 7 sezonu.

I wszyscy zostali skierowani do innej części domu Wielkiego Brata. Pierwsza osoba w drugim zestawie to Bella. Dała doskonały przykład powiedzenia „jedz teraz, martw się później”.

Poznaj pierwszych 12 współlokatorów Big Brother Naiji „Level Up”, sezon 7

Oto pozostałych 12 współlokatorów z 7 sezonu Big Brother Naija.

Bella

Trzynasty współlokator, który wchodzi do domu, to Bella. Ma 25 lat i jest absolwentką UNILAG.

Uwielbia podróżować, pływać, fotografować i nawiązywać nowe znajomości. Uważa się za „bezsensowną osobę, która łatwo się wkurza” i jest konkurencyjna, ponieważ lubi wygrywać.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Bella przyznaje, że większość jej przyjaciół to mężczyźni, ponieważ nie dogaduje się z dziewczynami. „Zawsze prowadzi do zazdrości i plotek”, mówi, dwóch rzeczy, których stara się unikać za wszelką cenę. Jakie nawyki najprawdopodobniej irytują współlokatorów? „Moja prostolinijność. Jestem nieustraszony, więc nie sklejam swoich słów. Mówię tak, jak jest, a ludzie nie lubią słyszeć prawdy”. Bella zdecydowała się zapisać do Big Brother Naija, ponieważ chce być bogata i sławna. „Nigdy nie chcę się przedstawiać. Chcę wejść do pokoju i zostać rozpoznanym. Kocham życie w wygodzie i zamierzonym szczęściu”.

Eloswag

Czternasty współlokator to Eloswag ze stanu Delta. „Jestem rozrywką jako całością. Jestem wszechstronnie utalentowany” – mówi. Powinniśmy oczekiwać od niego miłości, światła, tańca i muzyki. „Jestem tutaj, aby się dobrze bawić”. Ma energię

Eloswag to 27-letni marketer cyfrowy i twórca treści z Lagos. Oprócz bycia żywym, pewnym siebie i utalentowanym, Eloswag, który uważa swoją mamę za swojego superbohatera, uważa, że ​​jest hitem wśród pań.

„Jestem wspaniałym facetem, a panie mnie kochają”, mówi ze śmiechem. Eloswag jest w tej chwili singlem i wyznaje, że nie spieszy mu się, żeby się wybudzić, ponieważ kilka razy „podano mu śniadanie”. „Poza tym czuję, że związki działają lepiej tylko wtedy, gdy masz pieniądze”.

Doyin

BBnaija Doyin

Piętnasty współlokator ma 26 lat Doyin a ona pochodzi ze stanu Ondo. Mówi, że jej osobowość jest mieszanką Michelle Obamy i Cardi B. Mówi, że wniesie podekscytowanie, pozytywność i radosne wibracje… a potem nie szanuje ludzi, którzy jej nie szanują.

Doyin ma nadzieję, że Wielki Brat Naija pomoże zmienić kierunek jej życia. „Uważam, że medycyna jest niesamowicie nudna i chcę sprawdzić, czy jest coś dla mnie w branży rozrywkowej. Poza tym chcę po prostu zarobić więcej pieniędzy, niż zarabiam obecnie” – mówi.

Adekunle

BBnaija Adekunle

Szesnasty współlokator to Adekunle i jest 27-letnim konsultantem ds. marketingu cyfrowego z Lagos: Uwielbia rozwiązywać problemy innych ludzi. Mówi, że to jego czas. „Właściwie jestem awanturnikiem. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zostanę Agbero. Mówi, że przyjeżdża z łupem wyspy Lagos.

Chociaż zaprowadzanie pokoju jest jedną z jego mocnych stron, Adekunle nie boi się podejmować kroków i stawiać czoła wyzwaniom, jeśli zajdzie taka potrzeba. Czy są jakieś nawyki, które mogą irytować współlokatorów? „Fakt, że zawsze mam rację; a tak przy okazji, nigdy nie mówię niczego, czego nie wiem, co mogłoby zostać uznane za irytujące.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Allysyn

BBnaija Allysyn

Siedemnasty współlokator to Allysyn. Mówi, że przyniesie ekscytację i dobrą treść. Dodanie, że jej umiejętność mieszania się z ludźmi i nakłaniania ich do zaufania jej jest czymś wyjątkowym. Ma obsesję na punkcie błyszczyka.

Lubi oglądać filmy, modelować, spędzać czas z przyjaciółmi i tworzyć własny błyszczyk, kiedy nie pracuje ciężko jako kierownik sprzedaży i marketingu popularnej marki pojazdów.

Uważa się za lojalną przyjaciółkę i tej samej energii oczekuje od najbliższych. Jako „wielka fanka miłości”, Allysny jest obecnie w związku i cieszy się, „jak miłość pomaga mi każdego dnia widzieć siebie w nowym świetle”.

Dotun

Dotun Bbnaija

Osiemnasty współlokator to Dotun ze stanu Ekiti. Ma 26 lat i pracuje w szpitalu jako fizjolog medyczny i dorabia jako trener osobisty w wolne dni.

Uwielbia ćwiczyć, oglądać filmy i umawiać się na randki. Mówi, że przyniesie zabawę, energię i dużą dawkę seksapilu.

Opisuje siebie jako „zabawnego, dobrze wyglądającego i spontanicznego” i przyznaje, że nigdy nie wycofuje się z wyzwania. Dotun ma aspiracje przejęcia przemysłu rozrywkowego i uważa, że ​​został koronowany na Mr Tourism Nigeria 2018 jako dumny moment, a tydzień później ukończył jako jeden z najlepszych studentów Uniwersytetu Ibadan w swojej specjalności.

Chomzyń

Bbnaija Chomzy

Dziewiętnasty współlokator to Chomzyń. Jest 22-letnią przedsiębiorcą. Mówi, że jej dobroć i hojność sprawiają, że jest wyjątkowa. Mówi też, że duma i gniew są tym, czego ludzie w niej najbardziej nienawidzą. Dodaje, że jest duszą towarzystwa.

Chomzy uważa, że ​​ma najlepszą rodzinę na świecie. „Moja mama i rodzeństwo są w Nigerii, a mój tata w Gabonie. Moja rodzina bardzo dobrze się dogaduje i kochamy się, ale ja jestem ulubieńcem wszystkich” – mówi z uśmiechem. Chociaż samotna, ta petarda jest otwarta na miłość, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Niektóre z najbardziej dumnych chwil Chomzy pochodzą z jej pracy w konkursie i modelowania, a także z wielu nagród, które otrzymała za swoją działalność humanitarną i szkolną. Chomzy ma nadzieję, że Wielki Brat Naija uczyni ją bogatą i sławną. „Chcę odnieść sukces w moim biznesie i chcę też znaleźć miłość”.

Giddyfia

BBnaija Giddyfia

Dwudziesty współlokator ma 24 lata Giddyfia. Mówi, że jest graczem zespołowym i lubi śmiać się w poważnych momentach. Jest tak podekscytowany, że tu jest. Mówi, że dodał „fia” Davido do swojego imienia „Gideon” = Giddyfia.

Skłonna do śmiechu i żartowania w poważnych chwilach Giddyfia szanuje przyjaźnie i za wszelką cenę stara się unikać dramatów i zdrady. Ma wielu przyjaciół, ale stara się wpuścić tylko kilka osób.

Jednym z jego ulubionych osiągnięć jest ukończenie studiów z najwyższymi wyróżnieniami. Jest miłośnikiem fitnessu, a nawet zdobył nagrodę „Męskiej sylwetki roku 2019” na studiach. Giddyfia czuje, że będzie dobrym współlokatorem, ponieważ jest miły, opiekuńczy, mądry i zabawny. „Są rzeczy we mnie, które ludzie z przyjemnością zobaczą i naśladują” – mówi.

Diana

bbnaija diana

Dwudziestym pierwszym współlokatorem jest Diana33-letni Project Manager z Edo State.

Urodziła się we Francji, ale teraz dzwoni do domu Abudży. Jest towarzyska, zorientowana na rodzinę, pasjonuje się samorozwojem i uwielbia poznawać nowe kultury.

Diana ceni przyjaźń i wiarę w traktowanie ludzi tak, jak chciałaby być traktowana; z miłością, lojalnością i szacunkiem. Pytana o romantyczne związki Diana potwierdza, że ​​jest singielką. „Faceci postrzegają mnie jako wyrafinowanego, wymagającego konserwacji i zbyt drogiego, aby się z nim skontaktować. Kiedy w końcu mnie poznają, zdają sobie sprawę, że jestem bardzo sympatyczną i przyziemną osobą” – mówi.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Hermes

Hermes

Dwudziesty drugi współlokator to Hermes. Mówi, że wnosi zabawę, oryginalność i wszystko, co wiąże się z jego osobą. Mówi, że jest w intymnym związku z „dwiema niesamowitymi królowymi”.

Jest w poliamorycznym związku z dwiema kobietami i czuje, że tego rodzaju partnerstwo pozostawia wystarczająco dużo miejsca, aby każdy w nim rozwijał się indywidualnie i zbiorowo. Jedną z jego ulubionych cech jest uczciwość”. Prawdę mówiąc jestem jednym z nich, ale z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że wielu ludzi nie przepada za perspektywami, z którymi się nie zgadzają, więc mówię prawdę, ale dyplomatycznie – mówi.

Hermes zalicza koszykówkę, wystąpienia publiczne i futbol z flagą amerykańską do swoich zainteresowań. Miał okazję wykonywać niektóre ze swoich autorskich utworów tanecznych na renomowanych festiwalach w Lagos, Glasgow i Rotterdamie, a także występował w teledyskach gwiazd afrobeatu, w tym Burna Boy, Davido i Ajebo Hustlers.

https://www.youtube.com/watch?v=enFUM3N-Ck

Chichi

Bbnaija Chichi

Dwudziestym trzecim współlokatorem jest Chichi. Pochodzi ze stanu Edo, ale urodziła się i wychowała w stanie Anambra. Mówi, że jest tancerką egzotyczną, a taniec egzotyczny uratował jej życie. Mówi, że przynosi do domu swoją prawdę, aby pokazać nam, jaka jest odważna i egzotyczna.

Chociaż miała bolesne dzieciństwo, Chichi zdołała wznieść się ponad to wszystko i nadal wytycza własną ścieżkę. Przyznaje, że jej szczerość może czasami wkurzyć ludzi, ale nie ma nic przeciwko temu, ponieważ wierzy w szczerość. „Albo mówię rzeczy takimi, jakimi są, albo wcale tego nie mówię”.

Chichi chce być na Big Brother Naija, aby pokazać ludziom, że w tej striptizerce jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka. „Mam tak wiele rzeczy do zaprezentowania i wierzę, że świat naprawdę musi mnie zobaczyć. Dom Wielkiego Brata Naija to jedyne miejsce, które przyniesie mi takie światło” – mówi. Jej ukryty talent? Oczywiście praca na tyczce!

Szeggz

Bbnaija sheggz

Dwudziestym czwartym i ostatnim współlokatorem jest Szeggz. Ma 26 lat i mówi, że jest mieszanką Londynu i Lagos. Jest zawodowym piłkarzem i aktorem. Jest teraz singlem i jest otwarty na coś, jeśli spotka odpowiednią osobę.

Po doznaniu kontuzji w zeszłym roku ponownie zaczął grać, a ostatnio zagrał rolę w produkcji wyreżyserowanej przez Tolę Odunsi.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Chociaż obecnie jest singlem, uwielbia związki, ale uważa, że ​​ważne jest, aby znaleźć odpowiednią osobę. „Myślę, że ważne jest, aby ustatkować się z kimś, z kim naprawdę się łączysz, a nie tylko dla wibracji”, mówi.

Dlaczego Wielki Brat Naija? Sheggz wierzy, że ma wiele do pokazania światu. „Nigeryjczycy mają talent, mamy swag, mamy wibracje, jesteśmy sprytni, ambitni i szczerze mówiąc, na całym świecie rozbijamy cele i osiągamy”.

Zdjęcie: @bigbronaija przez Instagram

Źródło: www.glamcyz.com

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.