Poznaj twórcę: biżuteria Leo i Lynn

Przedstawianie naszym klientom jest zgodne z misją Nunn Design Dzięki relacjom opartym na współpracy Nunn Structure inspiruje i pielęgnuje kreatywność.

Czuję, że jesteśmy w tej podróży razem. Jeśli usuniemy fasadę naszego ego i będziemy współpracować ze sobą, mamy większą szansę na naukę, rozwój twórczy i prosperowanie jako właściciele firm.

Doceniam chęć, szczerość i przejrzystość twórców, których przedstawiliśmy na stronie Nunn Design. Droga każdego właściciela firmy była inna, ale pod wieloma względami mają podobne cechy. Jedną z cech, którą uważam za spójną w naszej społeczności twórców, jest PIASEK. Mają gotowość do ciągłego pojawiania się, próbowania nowych rzeczy i uczenia się.

Dzisiejszym artystą jest Summertime of Leo and Lynn Jewelry. Firma Summer time jest przykładem GRIT, którego potrzebują twórcy, aby iść naprzód i rozwijać się jako artyści i właściciele business.

Letnia podróż nie była prosta i łatwa. Założyła kolejny biznes jubilerski kilka lat przed założeniem Leo and Lynn Jewellery, ale ostatecznie nie zadziałało z powodu jej braku wizji i pasji do prowadzenia firmy.

„Zacząłem myśleć, że wszystko, czego potrzebuję, to świetna biżuteria, która sama się sprzeda. Chwilę zajęło mi uświadomienie sobie, że muszę pracować nad stworzeniem zrównoważonego biznesu, rozpoznawalnej marki, stylu i skupienia się na konkretnych celach.”

Bez wytrwałości Summer mogła po prostu przestać po zamknięciu swojej pierwszej próby kreatywnego biznesu. Mogła sprawić, że jej biżuteria nie jest wystarczająco dobra, lub ostatecznie, że nie jest wystarczająco dobra, aby robić biżuterię, którą ludzie chcieli kupić.

Ale to nie jest postawa, którą przyjęła.

„Rozwój mojej firmy był podróżą, z której jestem naprawdę dumny, ale także podróżą, która ciągle ewoluuje”.

Lato po prostu szło dalej. Poznała marketing i branding. Zleca swoje fotografowanie, aby wizualnie podnieść poziom swojej marki biżuterii, i nieustannie rozwijała się twórczo, ucząc się nowych technik.

Jestem wdzięczna, że ​​mogę skontaktować się z Summer time i porozmawiać z nią o jej życiu.


Becky: Zacząłeś robić biżuterię jako małe dziecko. Czy miałeś nauczyciela/mentora, który cię uczył? Jak się nauczyłeś?

Lato: Moja miłość do biżuterii zaczęła się wcześnie i szybko przeniosła się z bransoletek przyjaźni do pracy z koralikami. Jestem głównie samoukiem i spędzam dużo czasu na testowaniu nowych technik. Zacząłem pracować z żywicą 3 lata temu i zawdzięczam tę inspirację Nunn Design and style. Naprawdę uwielbiam wszystkie zasoby dostarczane przez Nunn Design and style.

Becky: Co chciałbyś wiedzieć, kiedy zaczynałeś? Jeśli twoje bardziej doświadczone ja może porozmawiać z tym nowicjuszem.

Lato: Chciałbym wiedzieć, że każdy rozwój w kierunku wzrostu jest pozytywny, nawet porażki i bolesne lekcje. Powiedziałbym sobie, żeby iść naprzód i po drodze świętować małe zwycięstwa.

Becky: Jak sprzedajesz swoje produkty?

Lato: Mój biznes to głównie e-commerce za pośrednictwem mojej strony internetowej. Prowadzę również lokalne sklepy typu pop-up, markety producentów i pokazy sprzedawców. W tym roku planuję rozszerzenie możliwości zakupów w studio w moim domowym studio.

Becky: Jakie są Twoje największe wyzwania związane z prowadzeniem małej firmy?

Lato: Czy muszę po prostu wybrać jeden? Ha ha! Niektóre z moich największych wyzwań to nie podejmowanie wszystkiego na raz. Pracuję nad planowaniem każdego kwartału, blokowaniem moich dni i usprawnianiem moich kolekcji.

Becky: Jak zazwyczaj tworzysz? Czy masz dni, kiedy tworzysz biżuterię i inne dni, które są czysto administracyjne?

Lato: Staram się blokować czas, ale czasami muszę zrobić sobie przerwę od czynności administracyjnych i po prostu tworzyć. Pracuję w moim domowym studio i mam 2 dzieci w wieku szkolnym, więc często planuję moje robienie wokół ich harmonogramu, aby mieć nieprzerwany czas.

Becky: Czy masz jakieś szczególne nawyki lub praktyki, które rutynowo praktykujesz, aby pomóc Ci pozostać kreatywnym?

Lato: Najpierw zapisuję każdy pomysł, który mam, żeby wyszedł z mojej głowy na papier. Następnie, gdy projektuję kolekcje, umieszczam notatki, aby rozpocząć identyfikację kolorów, motywów i usprawnić kolekcję, aby zapewnić, że oferuję projekty, które są najlepsze dla moich klientów. Jeśli naprawdę czuję się zablokowany, po prostu usiądę i zrobię wszystko. Często zatrzymuję te projekty dla siebie lub podaruję je znajomym.

Becky: Czy wystawianie swojej pracy tam, gdzie ludzie mogą osądzać, jest podatne? Jeśli tak, jak kierujesz tymi uczuciami?

Lato: Jest tak bezbronny! Za każdym razem, gdy wysyłam biżuterię do klienta, to tak, jakbym wysyłał kawałek mojego serca. Uważam, że jest to najbardziej zagrożone na dużych rynkach, ponieważ przy tak wielu ludziach tylko pewien procent będzie moim idealnym klientem. Ci, którzy nie są moimi klientami, czasami zgłaszają uwagi na temat moich projektów, a ja ciężko pracowałem, aby pamiętać, że nie mogę służyć wszystkim moimi projektami.

Becky: Czy miałeś krzywą uczenia się z żywicą? Jak sobie z tym poradziłaś?

Lato: Była krzywa uczenia się i nadal jest krzywa uczenia się z żywicą. Często uczę się nowych technik żywic, pracuję nad swoim procesem, aby zapewnić jakość i czytam zasoby, aby poprawić.

Becky: Czy jako kreatywna mama z biznesem jubilerskim masz jakieś wskazówki dla innych mam, które chciałyby mieć więcej kreatywności w swoim życiu?

Lato: Moje dzieci uwielbiają mój biznes i uwielbiam je angażować. Będą dla mnie składać pudełka, pracować ze mną przy mniejszych wydarzeniach typu pop-up, a nawet projektować elementy. Moja 10-latka prosi o wynagrodzenie i prowizję za swoją pracę, więc myślę, że rozwija pewne umiejętności biznesowe i finansowe. Uwielbiam, gdy widzę, jak pracuję nad swoim biznesem i realizuję swoje marzenia.

Becky: Wiele Twojej biżuterii powstaje dzięki Nunn Structure Conclusions. Dziękuję Ci. Dlaczego powierzasz swoją biżuterię linii Nunn Design Line?

Lato: Tak bardzo kocham Nunn Structure! Prawie każdy projekt opiera się na odkryciu Nunn Structure, ponieważ jakość nie ma sobie równych. Nunn Design dostarcza mi odkrycia i materiały eksploatacyjne, które są wysokiej jakości, spójne i mogę zaufać, że stworzymy najlepszą biżuterię dla moich klientów.

Aby zobaczyć więcej prac Summer, odwiedź jej stronę internetową: https://leolynnjewelry.com/
Obserwuj i wspieraj lato na Instagramie pod adresem: @leoandlynnjewelry

Wszystkie obrazy na tej stronie są chronione prawami autorskimi Leo & Lynn Jewellery


Dziękujemy Summer months za poświęcenie czasu na zainspirowanie nas!

Aby przeczytać więcej wywiadów na temat innych klientów, którzy zdecydują się powierzyć swoją biżuterię Nunn Style and design Results, zapoznaj się z naszym Sekcja funkcji rzemieślniczych na blogu Nunn Layout lub odwiedź naszą Poznaj Stwórcę na naszej stronie.


Kupuj Nunn Structure hurtowo

Nunn Structure od ponad 20 lat zaopatruje artystów jubilerów w znaleziska. Kup hurtowo półfabrykaty jubilerskie dla kreatywnych twórców biżuterii.

Sklep Zakonnica Projekt!


Jak kupować hurtowo?

Jeśli chcesz zostać jednym z wielu projektantów, którzy powierzają swoją biżuterię Nunn Design and style Results, dołącz do nas, rejestrując się i zostań jednym z naszych klientów hurtowych!

Odwiedź naszą stronę Gdzie kupić, aby zobaczyć listę sklepów internetowych, które sprzedają produkty Nunn Layout Results.


Jeśli podobał Ci się ten submit, zasubskrybuj nasz blog site. Oto 10 powodów, dla których warto się zasubskrybować i miejsce, w którym można to zrobić!