Recenzja: Czy Essence Long Lasting Eye Pencil Smudge jest bezpłatny?

Jeśli śledzisz tego bloga od jakiegoś czasu, wiesz, że nie ma nic, co lubię recenzować bardziej niż niedoceniane marki. Omówiliśmy wiele marek, które obecnie zdobywają uznanie, na jakie zasługują, jak Focallure, Makeup Revolution, Dazz Matazz i wiele innych. Kolejną marką makijażu, o której zawsze chciałam pisać, jest Essence. Słyszałem entuzjastyczne recenzje na temat Essence od niektórych moich znajomych, teraz postanowiłem sam spróbować. Ponieważ dość szybko przeglądam eyelinery Kohl, postanowiłam najpierw kupić długotrwałą kredkę do oczu Essence’s Prolonged Lasting Eye Pencil.

Essence Long Long lasting Eye Pencil Evaluation

Jeśli mieszkasz w kraju takim jak mój, gdzie przez większą część roku pogoda jest wilgotna, wiesz, jak ważne jest używanie eyelinera, który nie rozmazuje się. Byłem rozczarowany wydajnością eyelinerów niektórych największych marek. Wydaje się, że działają dobrze w sezonie zimowym, ale kiedy nakładałam je w sezonie letnim, mam oczy szopa pracza i to jest katastrofa makijażu, której chcesz uniknąć za wszelką cenę.

Aplikacja: Jedną z największych zalet automatycznych kredek do oczu jest to, że mogą być używane jako eyeliner i kredki do oczu. Zwykłych ołówków nie można używać na powiekach ze względu na ich pogrubioną końcówkę. Sprawiają, że eyeliner wygląda na gruby i szorstki. Nie jest to trouble z kredką Essence Lengthy-Lasting Eye Pencil, możesz ją z łatwością używać na dwa sposoby.

Opakowanie: Otrzymałem czarny ołówek, którego nie było w żadnym pudełku. Po zdjęciu nasadki przekręć przednią część ołówka, a pojawi się wkładka. Jedna rada: nie przekręcaj zbyt mocno, aby wydobyć cały eyeliner, ponieważ może to spowodować pęknięcie materiału ołówka do oczu.

Pigmentacja: Powodem, dla którego lubię tę kredkę do oczu, jest to, że jest mocno napigmentowana. Nie będziesz musiał cofać się, aby uzyskać ciemny kolor boiska. Wystarczy nałożyć jedno pociągnięcie i to wszystko.

Mój Oogólne doświadczenie

Spośród wielu kredek, jakich używałam, Essence Extended Lasting Eye Pencil zdecydowanie po lepszej stronie. Początkowo używałem go bez żadnego innego produktu, który pomógłby mu pozostać na swoim miejscu, jak podkład lub spray utrwalający. Bez żadnego produktu do utrwalania pozostawał przez około 6 godzin po tym, jak zauważyłem, że trochę rozmazuje się wokół mojej linii wodnej, chociaż nie było tak źle. Na powiece, choć nie drgnęła, więc na pewno świetny eyeliner. Trzeba jednak ostrożnie go używać na powiece, bo tam dwukrotnie pękł mi czubek. Może to być spowodowane pogodą, w której wszystko się topi, ale aby temu przeciwdziałać, radzę nie wypychać całego produktu.

Plusy

Niezwykle niedrogie

Wysoce pigmentowany

Nie rozmazuje się przez około 5 do 6 godzin

Nie odparowuje

Nie irytuje

Downsides

Końcówka łatwo się łamie przy niewielkim nacisku

Nie będzie dobry na całodzienny wygląd

Daj mi znać w komentarzach poniżej, który eyeliner marki jest twoim absolutnym faworytem? Czy używałeś też jakiegoś produktu Essence? Zasugeruj mi, którą markę chcesz, abym wypróbował w następnej kolejności!