Seth Rogen skręcił staw, nosząc najfajniejszą stylizację paznokci lata — zobacz wideo

„Jeśli wiesz o mnie jedną rzecz, to to, że lubię gnoop”.

To co Seth Rogen powiedział światu w kwietniu, kiedy wprowadził na rynek jedną ze swoich ręcznie robionych ceramiki z Roślina domowa, linia artykułów gospodarstwa domowego aktora. Niebiesko-zielona popielniczka była przykryta w projekcie to można by opisać tylko jako… no cóż… gnojka. Teraz Rogen powraca z kolejnym „ponurym” projektem, a do tego ma pasujący mani.

26 czerwca Rogen trafił na Instagram na szybką sesję roll-up ASMR, aby zadebiutować jego najnowszy drop: nową liliową i pomarańczową kolorystykę wyprzedanej popielniczki jego marki. Tym razem aktor przedstawił swoje ręcznie wykonane arcydzieło z dopasowanym zestawem akrylowych końcówek w kształcie kwadratu, ozdobionych grudkowatymi akcentami w kolorze liliowym na jasnopomarańczowej podstawie. Zestaw stworzony przez stylistkę paznokci Mei Kawajirijest idealnie dopasowany kolorystycznie do ceramiki z limitowanej edycji, bardziej formalnie znanej jako Gloopy Popielniczka.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Z Rośliną doniczkową i wszystkie jego premiery, Rogen wnosi ciekawą, nową perspektywę do akcesoriów związanych z konopiami i być może mogliśmy to przewidzieć. Ale nie mieliśmy pojęcia, że Ananas ekspresowy gwiazda kiedykolwiek stałaby się naszą letnią muzą manicure — a jednak jesteśmy tutaj. Wszyscy jesteśmy za nową inspiracją do zdobienia paznokci, więc rozważ to nasze niezachwiane wsparcie dla Gloop Time.