Sharna Burgess wyjaśnia, dlaczego po urodzeniu syna je własne łożysko

Źródło zdjęcia: Sara Jaye Weiss / Shutterstock

Sharna Burgess może być w konkursie na najbardziej oddaną mamę! The Taniec z gwiazdami professional, 37 lat, niedawno ujawniła, że ​​trawi swoje „przetworzone” łożysko, aby pomóc w powrocie do zdrowia po powitanie swojego pierwszego dziecka z Brian Austin Green. Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie na żywo w środę, 27 lipca, Sharna szczegółowo omówiła decyzję po tym, jak ciężarna fanka poprosiła o więcej informacji na temat „pigułek łożyskowych”.

„Bardzo to polecam” — odpowiedziała Sharna Codzienna poczta. „Więc moje łożysko odebrała nasza pielęgniarka, która również jest doulą. Przetworzyła moje łożysko w dowolny sposób i włożyła dla mnie do kapsułek”. Powiedziała, że ​​codziennie przyjmuje dwie tabletki „jak witaminę”. „Mówi się, że pomaga w równoważeniu hormonów, produkcji mleka, zapobieganiu PPD i wszystkim wokół regeneracji” – kontynuowała. „Moje jedyne świadectwo, jakie mogę dać, to to, że mój powrót do zdrowia był niesamowity, a mój nastrój i mleko przez cały czas były pozytywne”.

IG Reside pojawiło się kilka godzin przed tym, jak Sharna udostępniła zdjęcie blizny po cesarskim cięciu i długą wiadomość o tym, jak nieoczekiwana opcja dostawy była „przerażająca” dla nowej mamy, która powitała syna Zane’a z Brianem 28 czerwca. spodziewaj się sekcji C” – napisała. „Niekoniecznie miałam program porodu, ale nawet moje zrelaksowane podejście z przepływem zostało przetestowane, kiedy powiedziano nam, że to najbezpieczniejsza opcja. W tej chwili było to przerażające, nawet na stole było przerażające. Ale Zane przybył zdrowy i szczęśliwy i to zawsze było priorytetem”.

Brian Austin Green i Sharna Burgess w Calabasas w kwietniu 2022 roku. » Przeczytaj cały artykuł