Skąd wiesz, kiedy potrzebujesz pomocy w swoim biznesie? — Biżuteria Sharon Z

Pomaga mi też naprawić mój tag Google Analytics (jeden z tych nudnych, ale bardzo ważnych problemów, które trzeba było zrobić). Cóż za rewelacja, że ​​nie musiałem samodzielnie przedzierać się przez 10 challenge.

Czułem się, jakbym dał sobie prezent przewodnika po tym procesie. Nie czułem się samotny.

Chociaż uwielbiam badania i naukę dla projektów, to energię najlepiej oszczędzać dla moich klientów i ich projektowanie. W przypadku moich własnych problemów najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnianie.

W zeszłym roku zmieniłem platformę e-mail z MailChimp na ConvertKit*. W tym roku ponownie zmienię dostawcę usług poczty e-mail na MailerLite. I wiesz co? Zatrudniłem kogoś do zmiany platformy i skonfigurowania wszystkiego. Kiedy przejdę na MailerLite, zatrudnię kogoś, kto zrobi to za mnie.

Czemu? Ponieważ jestem dobry w pisaniu e-maili. Jestem dobry w trzymaniu się harmonogramu. Jestem dobry w marketingu. Jestem dobry w strategii. Jestem dobry w pomaganiu moim klientom i studentom.

Nie jestem jednak technikiem od zmiany system pocztowych. Do tego potrzebuję profesjonalisty. Jest też spokój ducha, że ​​ma tam kogoś innego, aby upewnić się, że zostanie to zrobione poprawnie.

Pragnę dla Ciebie, a co za tym idzie, dla siebie, abym zawsze czuła się zaangażowana w Twój biznes, sztukę i proces. A jeśli trzeba delegować projekty, które nie przynoszą radości i pochłaniają twoją uwagę, to jest tego warte.

Gdzie poszedłem po pomoc? Zamawiam niektóre z moich edycja zdjęć do Molly w WebGem. używam firmy odlewnicze, takie jak Snell za biżuterię, której sama nie umiem zrobić. Aby przenieść z MailChimp do zestawu konwersji, Użyłem Sophii Ojha a kiedy znajdę swoją osobę, która poprowadzi mnie przez przejście na Mailer Lite, na pewno podzielę się tym tutaj. pracowałem z Meighan O’Toole dla wielu zakulisowych organizacji biznesowych.

Co możesz zrobić dzisiaj, aby poprosić o pomoc, której potrzebujesz?
Wrzuć komentarz poniżej!

*Nadal polecam MailChimp większości moich klientów, mimo że nie używam go już w mojej firmie. Mam inne potrzeby w zakresie zarządzania pocztą e-mail, ponieważ prowadzę oddzielne i posegmentowane listy.

Ze wszystkich dostawców usług poczty e-mail MailChimp nadal oferuje najbardziej niezawodną bezpłatną usługę. Jeśli nie masz jeszcze skonfigurowanego systemu do wysyłania e-maili do swoich klientów, na początek gorąco polecam MailChimp.