Słodki strój tenisowy Dona Jo

To dla mnie inny put up, bo dotyczy sportu, ale też mody! To był zestaw zdjęć, które zrobiłem do współpracy z Doną Jo na Instagramie (Zrobiłem też kołowrotek), ale skończyło się na tym, że zakochałam się w tym, jak się okazało, i mam też miłe wspomnienia z sesji, że chciałam się nią z Wami podzielić!

Christen i ja udaliśmy się na lokalne korty tenisowe w Ohio, aby zrobić zdjęcia, a potem nauczyłem go grać w tenisa, pod wpływem chwili, i gramy w to cały czas! Kupił nawet własną rakietę, ha ha. Było super słonecznie, kiedy robiliśmy zdjęcia, ale słońce już zaszło, kiedy zaczęliśmy grać, dzięki Bogu.

Kiedy byłem dzieckiem, brałem lekcje tenisa przez bardzo krótki czas i zawsze grałem z przyjaciółmi, więc mam miłe wspomnienia z gry, więc ta współpraca jest tą, z której jestem bardzo podekscytowany! Nie wspominając o tym, że strój też jest super słodki! Uwielbiam to, że spodenki mają w sobie kieszonkę na telefon! Jak niesamowite jest to? To najbardziej użyteczna rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem!

miałam na sobie Dona Jo Shakira 13,5″ Spódnica w kolorze Wildblue (rozmiar 1 S) z Regulowany biustonosz sportowy (rozmiar średni) i kilka gumek do włosów. Dla porównania, mam rozmiar 27 w dżinsach lub 4 US/8 Uk i noszę biustonosz 34D, na wypadek gdybyś potrzebował wskazówek dotyczących rozmiaru! ja też miałem Ray-Ban Aviatorzymój Buty Nike Cost-free Operatei Naszyjnik Daisy London Vita. Wszystkie te przedmioty można kupić poniżej. Daj mi znać, co myślisz o tym wpisie na blogu i stroju! Lorna xx.*Starannie dobrana współpraca z Doną Jo.