Spalding Hardware świętuje 200. rocznicę

Szczycący się dwoma wiekami służby swoim klientom i społeczności, Sprzęt Spalding Ace w czerwcu był gospodarzem wydarzenia społecznościowego z okazji jego ważnej rocznicy. The Obchody 200. rocznicy obejmowały promocje w sklepach, rabaty i prezenty. Po dokonaniu zakupów i zarejestrowaniu się, aby wygrać nagrody, uczestnicy mogli coś przekąsić na wyprzedaży obiadowej z kurczakiem z grilla, której gospodarzem jest Gasport Lions Club.

„To był zaszczyt świętować 10 kamień milowy z naszą społecznością. Lockport w stanie Nowy Jork ma długą i bogatą historię historia Spalding Hardware to tylko mała część tego. Historia Spalding Hardware jest związana z historią Kanału Erie, który został oficjalnie otwarty dwa lata po założeniu Spalding Hardware – mówi Emily Domedion, menedżer ds. mediów społecznościowych w Spalding Ace Hardware. „Istnieje wiele innych agency i nazwisk, które istnieją równie długo. Naszym przywilejem też było ich rozpoznanie. Najlepszą częścią naszych obchodów 200. rocznicy była możliwość interakcji z lokalnymi właścicielami company, politykami, naszymi klientami i przyjaciółmi w pozytywnej, imprezowej atmosferze”.

Inne działania związane z obchodami rocznicy Spalding Ace Components obejmowały pokazy produktów na żywo, bezpłatne próbki żywności, rękodzieło i zajęcia dla dzieci oraz występy Lockport Community Band, Lockport Substantial School Jazz Band i Lock Town Sound. Wydarzenie było również okazją do zebrania funduszy na Dzielnica Lockport Locks Heritage District, która nadzoruje konserwację i konserwację słynnych śluz Pięciu Kanału Erie. Domedion mówi, że była loteria koszowa, loteria 50/50 i sprzedali losy na loterię, aby wygrać Traeger Pro 575. W czerwcu klienci mieli również możliwość podsumowania swoich zakupów.

„Ogólnie rzecz biorąc, nasze zbiórki funduszy były wielkim sukcesem, a dzięki hojności naszej społeczności zebraliśmy ponad 3000 USD dla tej ważnej lokalnej organizacji” – mówi Domedion.

Założona w 1822 roku w Lockport w stanie Nowy Jork, Sprzęt Spaldinga widział kwitnący biznes od samego początku dzięki budowie na pobliskim Kanale Erie. Firmę założył Lyman A. Spaulding, który ostatecznie wykupił swojego wspólnika i sprzedał firmę bratu. Firma została przekazana przez rodzinę i kilkakrotnie przenosiła lokalizacje, zanim osiadła w obecnej lokalizacji w 1966 roku.

Rodzina Ulrichów twierdzi, że nie ma żadnej tajemnicy w biznesie przez 200 lat, tylko pasja do ludzi.

„Kiedy John W. Spalding sprzedał firmę LaVern Ulrich w 1956 r., Ulrich włożył serce i duszę w ulepszanie i rozwój firmy”, mówi Domedion. „Tę pasję odziedziczyły jego dzieci, które do dziś są właścicielami Spalding Hardware”.

Rodzina prowadzi swój biznes w oparciu o ciężką pracę, wytrwałość, zdrowy zmysł biznesowy i dobry instynkt.

„Częścią sukcesu firmy jest otaczanie się ludźmi, którzy wierzą w naszą misję, którzy posiadają niezbędne umiejętności i są chętni do nauczenia się więcej i którzy będą się odsuwać, gdy zajdzie taka potrzeba” – mówi Domedion. „Są to ludzie, którzy pomogą rozwinąć Twoją firmę i pomogą Ci rozwijać się również jako osoba”.

Aby dowiedzieć się więcej o historii firmy Spalding Components, kliknij tutaj oraz tutaj. Dowiedz się o niektórych innych najstarszych sklepach z artykułami dla majsterkowiczów z całego kraju tutaj.