Czarna sukienka maxi Charlize Theron i wygląd dżinsowej kurtki

Rodzinna kolacja, ale spraw, by była szykowna. Jak szykowny, możesz zapytać? Poziom Charlize Theron. Niedawno olśniła ją swobodna sukienka midi i dżinsowa kurtka podczas rodzinnego obiadu w Rzymie. Uwielbiam to, jak wzięła klasyczny zestaw z mundurkiem dla mamy, który możesz już mieć, i ulepszyła go pięknymi dodatkami. Weźmy ten wygląd i odtwórzmy go za mniej!

Ten web site używa linków afiliacyjnych kiedy klikniesz connection i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję. Jako partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.


Zdjęcie: MEGA

To, co można uznać za mój najlepszy mundurek mamy, to połączenie klasycznej czarnej sukienki i dżinsowej kurtki. Nie poprowadziło mnie to jeszcze źle i można go ubrać w szpilki i złotą biżuterię lub ubrać w tenisówki i czapkę z daszkiem. Charlize zdecydowała się na sukienkę midi, prawie bodycon, znaleziono podobny wygląd tutaj w Aged Navy (w rozmiarach do 4X). W połączeniu z tym lekkim praniem Kohla jeansowa kurtka, to połączenie bezkonkurencyjne i podstawa ponadczasowego wyglądu. Uwielbiam to, że obie sztuki są tak wszechstronne, że będziesz po nie ciągle sięgać!

Para okularów przeciwsłonecznych z białymi oprawkami naprawdę się wyróżnia, co jest nieoczekiwanym wyborem w stroju wszystkich neutralnych. Te Ramki Amazon za 13 USD z pewnością załatwią sprawę. A niektóre z bardziej ostrych elementów w jej wyglądzie to sandały z ćwiekami – jak te 25 dolarów Steve Maddens – i? pikowana torebka ze złotym łańcuchem. Charlize to torba YSL Jamie, połączona tutaj. Włączenie niewielkich ilości mieszanych metali, nieoczekiwanych kolorów i pewności siebie supermodelki naprawdę pomoże zmienić 10 wygląd z klasycznego mundurka mamy na elegancki i nowoczesny wygląd!