Summer Beauty Favorites – Styled Snapshots

Od jakiegoś czasu jestem wam winna cały ten put up na temat moich ulubionych letnich piękności! Rozmawiałam wcześniej, jak nie zmieniam makijażu zbytnio, ale trochę rozjaśniam w cieplejszych miesiącach letnich. Nie lubię niczego zbyt ciężkiego na mojej twarzy i właściwie wolę mieć moje piegi. Pomyślałam, że wymienię moje ulubione, aby uzyskać naturalny blask. Wszystko, czego używam, można znaleźć na Nordstrom co jest świetne, ponieważ mają bezpłatną wysyłkę i zwroty!

Jeśli chodzi o tusz do rzęs, to Elementarz to mój absolutny cel, jest droższy, ale moim zdaniem warto. Chciałam też podzielić się dla Was wszystkimi moimi dwoma ulubionymi tuszami do rzęs. The górny posiada cieńszy, zakrzywiony pędzelek, który pomaga oddzielać i wydłużać. The środkowy styl to mój osobisty wybór i ten, którego używam najczęściej. Posiada bardziej puszystą szczoteczkę do pogrubiania rzęs.

Kilka rzeczy do zapamiętania, zawsze zaczynam od mojego nawilżacz a następnie albo zastosuj TULA Guard + Glow serum albo Filtr twarzy TULA. Stamtąd przechodzę do Barwiący krem ​​nawilżający NARS (dodatkowy filtr SPF), balsam do oczu bo pod moimi oczami bronzer (użyj dużego puszystego pędzla) i rumieniec. Następnie przenoszę się na oczy i dodaję Elementarz do rzęs i gdy stężeje przez minutę, wchodzę i szczotkuję brwi w górę pędzel do brwi. Zakończ aplikowanie tusz do rzęs a potem zazwyczaj moim ostatnim krokiem są brwi. Zaczynam od jaśniejszego odcienia tego puder do brwi i wykonuj małe pociągnięcia, aby wypełnić większe / bardziej krzaczaste części mojej brwi. Następnie przejdź do ciemniejszego pudru, aby wypełnić „ogon” brwi. Dodaj trochę suchy szamponkiść Perfumy (ten pachnie niebiańsko) i możesz już iść! Jeśli szukasz więcej szczegółów, udostępnię samouczek na moim Instagramie!

Rozjaśniający krem ​​nawilżający // SPF 30 // Różany balsam pod oczy // Filtr twarzy (bez makijażu) // Zabarwiony krem ​​nawilżający (dla lżejszego krycia) // puder do brwi (miękki brąz) // Pędzel do brwi // Baza do rzęs // Odważny tusz do rzęs // Wydłużający tusz do rzęs // Bronzer (złoty pył) // Rumieniec (orgazm) // Perfumy // Suchy szampon // Pędzel do rozczesywania


Ogromne podziękowania dla Nordstrom za współpracę przy tym poście!