The 12 Best Fragrance Discovery Sets All Perfume Lovers Need

Wyobraź sobie: jest po pandemii i, podobnie jak reszta świata, zacząłeś kupować większość swoich produktów kosmetycznych w Internecie, często inspirowani przez Twoich ulubionych influencerów, twórców treści, redaktorów i ekspertów branżowych. A dzisiaj kupiłeś perfumy, perfumy, które podobno są tak cholernie fantastyczne, że jeden powiew może być porównywalny z fiolką amortencji Romildy Vane. Czujesz się pewnie, trochę w euforii, a oczekiwanie na pojawienie się nowych perfum jest najwyższe w historii. Nigdy nie byłeś tak pewien, że pokochasz coś w całym swoim życiu! Dopóki – mał, mał – naprawdę to poczujesz. Jeśli tak jak wielu z nas doświadczyłeś tego wyrzutów sumienia “Co do cholery?” second po zakupie perfum, trafiłeś we właściwe miejsce.

Chociaż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nigdy nie sprowadzić Cię na manowce, jeśli chodzi o zapachy tutaj na Who What Put on, perfumy są prawdopodobnie najbardziej osobistym i polaryzującym produktem, jaki możesz kupić na arenie kosmetycznej. Możesz nienawidzić tego, co kocha twoja najlepsza przyjaciółka, a coś, co ładnie pachnie na twojej siostrze, może sprawić, że będziesz śmierdzieć jak gnijące zwłoki. (To nie ja dramatyzuję – to ja mówię ci, jak pachnę u Kiliana Parisa Tocząc się w miłości 250 dolarów.)

Ponieważ nie jesteśmy medium, nie zawsze możemy polecić twoje najdoskonalsze perfumy, ale co my Móc Polecam niektóre z naszych ulubionych marek wszech czasów, które mają absurdalnie imponującą liczbę pysznych, najlepiej pachnących perfum, i każą kupować ich zestawy do odkrywania. Stamtąd możesz przetestować szereg opcji i wylądować na osobistym faworycie. Brzmi jak approach? Fajne, 12 najlepszych zestawów do odkrywania na rynku (moreover nasz ulubiony z każdego z nich) znajduje się tuż poniżej. Przewijaj dalej!