Uruchomienie Wayfair w Irlandii | Biuletyn detaliczny

DOM &AMP majsterkowanie

27 czerwca 2022 | przez Biuletyn Handlowy

Wayfair, internetowy sprzedawca artykułów gospodarstwa domowego i mebli, rozszerzył swoją działalność na Irlandię.

Przeprowadzka da irlandzkim kupującym dostęp do asortymentu detalicznego obejmującego ponad milion mebli, oświetlenia, mebli tapicerowanych, artykułów kuchennych, magazynowych, zewnętrznych i artykułów dekoracyjnych od 4000 dostawców. Wayfair oferuje również szereg produktów do majsterkowania.

Jens Uwe Intat, szef Wayfair Europe, powiedział: „Cieszymy się, że irlandzcy klienci mogą teraz dołączyć do naszej 25-milionowej, aktywnej bazy klientów na całym świecie, uzyskując dostęp do najszerszego asortymentu artykułów gospodarstwa domowego, które pasują do każdego domu, stylu i budżetu. Niezależnie od tego, czy szukasz niedrogich podstaw, czy szukasz bardziej ekskluzywnego wyglądu, Wayfair ma właśnie to. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy bezproblemową, kompleksową obsługę klienta, od pierwszego kliknięcia do końcowej dostawy”.

Kupujący w tym kraju będą mogli skorzystać z zastrzeżonej sieci dostaw Wayfair, która obejmuje centra logistyczne w całej Irlandii, a także z elastycznych opcji finansowania.

Wayfair z siedzibą w Bostonie w Stanach Zjednoczonych działa również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Wyślij ten artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj