Vital Red Light Therapy – Przywitaj się ze świecącą skórą

Czy kiedykolwiek śledziłeś wszystko, o czym wspominała celebrytka, od rutyny pielęgnacyjnej po dietę, i nadal zastanawiałeś się, dlaczego nie dostaję tego supergwiazdy? Cóż, to dlatego, że A-Listers nie ujawniają wszystkiego, co robią, aby utrzymać swoją młodość dłużej. Jednym z najlepiej strzeżonych hollywoodzkich sekretów wspaniałej skóry jest Terapia Czerwonym Światłem. Magazyn Glamour nazwał ją nawet „fontanną młodości”. Gwiazdy takie jak Kate Hudson, Olivia Munn, Jessica Alba i Khloe Kardashian są silnymi zwolennikami RLT. Możesz pomyśleć, że jest to rodzaj luksusowego leczenia, na które mogą sobie pozwolić tylko bogaci ludzie, ale Witalne czerwone światło upewnił się, że dostarcza to zaawansowane technologicznie rozwiązanie w wyjątkowo przystępnej cenie.

Co to jest terapia światłem czerwonym?

Kiedy komórki skóry absorbują czerwone światło o długości fali 660 nm lub 850 nm, przechodzi przez proces regeneracji. Rezultatem tego odmłodzenia skóry jest młodszy wygląd skóry, lepsze zdrowie mięśni i mniej stanów zapalnych skóry. RLT zasadniczo stymuluje trzy główne składniki skóry, tj. fibroblasty, elastynę i kolagen.

Jak działa terapia światłem czerwonym?

Powodem skuteczności Terapii Czerwonym Światłem jest to, że w przeciwieństwie do innych zabiegów na skórę ma ona zdolność wnikania znacznie głębiej w komórki skóry. Większość zabiegów pielęgnacyjnych skupia się tylko na zewnętrznej powierzchni skóry, ale RLT z łatwością wnika na głębokość 9-10 mm w tkankę skórną.

Komórka, która otrzymuje światło o sugerowanej medycznie długości fali, wytwarza następnie więcej trójfosforanu adenozyny. Dlatego ważne jest, aby zachować zgodność z prawidłową długością fali światła. Jeśli nie będzie kontynuowane prawidłowo, niewielka ilość produkowanego ATP może całkowicie umrzeć, co oznacza, że ​​nie będzie poprawy w twoim stanie. Komórki fibroblastów obecne w warstwie skóry właściwej odpowiadają głównie za produkcję kolagenu i elastyny. Zdrowe połączenie obu tych elementów zapewnia dobrą siłę i elastyczność skóry, a co za tym idzie młodszy wygląd skóry.

Źródło: VitalRedLight

Witalne urządzenia do terapii światłem czerwonym

Important Crimson Gentle to jeden z najbardziej zaufanych producentów urządzeń do terapii światłem. Tworzą wysoce skuteczne urządzenia do terapii światłem, które są dostępne i przystępne dla każdego. Ich produktom zaufały osoby z różnych profesji, m.in. dermatolodzy, kręgarze, estetycy. Od przychodni zdrowia po wysokiej klasy siłownie, Essential Red Mild dostarcza swoje produkty do wielu takich placówek.

Ze względu na kosztowny charakter terapii czerwonym światłem, tylko bogaci i sławni mogą czerpać z niej korzyści, ale Crucial Pink Light-weight zmienia grę dzięki profesjonalnym urządzeniom do domowej terapii światłem czerwonym. Teraz, aby jeszcze bardziej wzmocnić ludzi, wprowadzili na rynek trzy różne urządzenia do terapii czerwonym światłem. Wszystkie te 3 urządzenia są ustawione na różnych długościach fal, dzięki czemu nadają się do wielu problemów.

Very important Charge (rozmiar podróży)- Pierwszym z nich jest Vital Cost, ręczne urządzenie do terapii światłem, które zapewnia terapeutyczne długości fal światła czerwonego w ultranowoczesnym designie.

Very important Pro-Drugi to Essential Pro, jest to celowane urządzenie do terapii światłem czerwonym i bliskiej podczerwieni. Znacznie poprawia stan zapalny skóry, energię i sen.

Witalna elita- Trzecia to Vital Elite, najbardziej wciągające doświadczenie terapii światłem, jakie możesz kupić. Critical Elite doskonale nadaje się do zabiegów na całe ciało. Koncentruje się głównie na obszarach takich jak plecy, klatka piersiowa i brzuch. Teraz nie musisz czekać na długie wizyty, wszystko możesz dostać w zaciszu własnego domu.

Badanie czerwonego światła NASA

Jeśli nadal szukasz jeszcze jednego powodu, aby wypróbować Terapię Czerwonym Światłem, oto ona. Nie tylko badacze medyczni, ale nawet naukowcy z NASA przeprowadzili również wiele badań, które udowadniają pozytywny wpływ RLT. Naukowcy z amerykańskiej agencji kosmicznej zauważyli najbardziej pozytywne wyniki przy długości fali 660-850nm. Produkty Very important Red Mild są również oparte na dokładnej długości fali i wiadomo, że pomagają w utrzymaniu zdrowia skóry, cyklu snu i regeneracji siły mięśni.

Źródło: VitalRedLight

Korzyści z Crucial Red Light-weight Treatment

Wiele osób ma błędne przekonanie, że Terapia Czerwonym Światłem jest przeznaczona tylko do rozwiązywania problemów przeciwstarzeniowych, cóż, to nieprawda. Od naprawy mięśni po poprawę snu, produkty Vital Pink Mild mogą zapewnić wiele korzyści.

Gojenie ran i blizn

Jednym z najistotniejszych problemów skórnych, których po prostu nie można się pozbyć, są blizny. Czy to mały, czy duży, ślad blizny nigdy całkowicie nie znika. W przypadkach, w których wpływa to na zaufanie osoby, łatwo jest przedstawić opcję peelingu lub innych zabiegów przeszczepu skóry. Zanim pomyślisz o tych ekstremalnych opcjach, porozmawiajmy o badaniach z 2014 roku. Badanie z 2014 roku dowiodło, że terapia światłem jest niezwykle skuteczna w gojeniu rany i rozjaśnianiu blizny.

Zdobywanie siły mięśni

Badanie z 2018 r. wykazało stan mięśni kolana po wysiłku, a następnie zmniejszenie zmęczenia mięśni po ekspozycji na czerwone światło. Jego właściwości terapeutyczne są świetne w łagodzeniu bolesności. Tancerze, sportowcy i regularnie bywający na siłowni uznaliby za niezwykle korzystne odzyskanie siły i zmniejszenie zmęczenia.

Lepszy Spać

Nieregularny sen to issue, z którym boryka się każda inna osoba. Dziś jego największą przyczyną jest korzystanie z telefonów komórkowych do późnych godzin nocnych. Światło pochodzące z ekranu telefonu utrzymuje umysł w stanie czuwania, co może prowadzić do skrajnego zmęczenia i bolesności oczu. Jedną z najbardziej ukrytych korzyści zdrowotnych RLT jest jego potencjał do poprawy cyklu snu. Nie tylko pomaga w spokojnym śnie, ale także zapewnia głęboki sen. I

Cud przeciwstarzeniowy

Najbardziej znanym zastosowaniem Terapii Czerwonym Światłem jest jej zdolność do spłycania zmarszczek, minimalizowania drobnych linii i odmładzania skóry. Haczyk przy stosowaniu RLT polega na tym, że zapewnia on bardziej długotrwały efekt niż inne produkty do pielęgnacji skóry. Nie wiąże się również z ryzykiem, które wiąże się z zabiegami kosmetycznymi.

Gdzie to kupić?

Możesz kupić urządzenia Essential Red Mild na ich oficjalnej stronie internetowej: www.vitalredlight.pl

Nie zapomnij użyć kodu STYLERANCI przy kasie.

Zastrzeżenie: 10 submit może zawierać linki i kody partnerskie, co oznacza, że ​​otrzymam prowizję, jeśli kupisz produkt za pośrednictwem mojego linku, nie będzie Cię to wiązać z żadnymi dodatkowymi kosztami. Proszę przeczytać pełną informację tutaj.