Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom 2022 – wszystko, co musisz wiedzieć

Chcę rozpocząć ten article od stwierdzenia, że ​​wiem, że rocznicowa wyprzedaż Nordstrom może być przytłaczająca i sprawiać wrażenie trochę za dużo na wszystkich frontach. Ze wszystkim, co dzieje się na świecie, nie musisz kupować najnowszych i najlepszych! Wiem, że wszyscy możemy szybko złapać najmodniejsze przedmioty i coś nowego, ale często można znaleźć stare elementy w swojej garderobie i wykorzystać je na nowe i ekscytujące sposoby. Lub nawet po prostu wybierz nową parę butów i stylizuj je w kółko, używając elementów, które już posiadasz.

Pokrycie tej wyprzedaży jest dla mnie zabawne, ponieważ uwielbiam patrzeć na to, co nadchodzi w następnym sezonie (jesień jest zdecydowanie moją ulubioną porą roku) i wydaje się, że wszyscy uważacie, że przymierzenia i przedmioty są przydatne z tego, co zebrałem. 10 write-up jest pełen informacji, ponieważ Nordstrom zmienił kilka rzeczy w zeszłym roku i znacznie ułatwił wszystkim zakupy z domu, podgląd wyprzedaży i zapisz rzeczy na swojej liście życzeń, aby szybko zapłacić (więcej na 10 temat poniżej). Jeśli masz jakieś konkrety, których szukasz na mądry dzień, zostaw je w komentarzach poniżej!

Czym jest wyprzedaż rocznicowa?

Rocznicowa wyprzedaż Nordstrom to największa roczna wyprzedaż sprzedawców detalicznych i jedna z moich ulubionych zakupów. Nordstrom wyda nowe jesienne produkty po mocno obniżonych cenach od najlepszych marek, takich jak Madewell, AG Dżinsy, Vince, Północna twarz, Najlepszy sklep i więcej! Często dołączane są letnie przedmioty i jest to dobry czas na zgarnięcie kilku elementów, które mogłeś mieć na oku.

Kiedy odbędzie się wyprzedaż rocznicowa?

Wszyscy posiadacze kart mogą rozpocząć zakupy 9 lipca, a wyprzedaż zostanie otwarta dla publiczności 15 lipca. Zależy od Ciebie Status posiadacza karty Nordy zakupy można robić już 6 lipca. Wyprzedaż zakończy się 31 lipca, a ceny wrócą 1 sierpnia. Zakupy online zaczynają się o 12:01 czasu ET.

Podgląd sprzedaży – Nordstrom udostępnia teraz podgląd on the internet sprzedaży na tydzień przed jej rozpoczęciem. Od 29 czerwca każdy może wyświetlić podgląd wyprzedaży i zapisać ulubione na liście życzeń, aby przyspieszyć realizację transakcji po rozpoczęciu wyprzedaży.

Wygląda również na to, że Nordstrom rozdaje losowe przepustki dla osób niebędących posiadaczami kart na zakupy w wyprzedaży na początku tego roku! Kiedy moja asystentka zalogowała się na swoje konto Nordstrom, otrzymała wiadomość, że ma przepustkę na zakupy na 2 dni przed rozpoczęciem publicznego dostępu. Koniecznie więc zaloguj się i sprawdź, w jakim terminie możesz robić zakupy.

Nie wiesz, jaki jest twój status w Nordy Club? Sprawdź to tutaj!

Jak przygotować się do wyprzedaży? A co z kartą kredytową Nordstrom?

Jeśli jesteś posiadaczem karty, zechcesz sprawdzić swoje Position klubu Nordy pierwszy, aby zobaczyć, kiedy możesz zacząć zakupy. Jeśli nie jesteś posiadaczem karty, ale chcesz nim zostać, możesz złożyć wniosek o kartę kredytową Nordstrom tutaj i zacznij używać swojej karty natychmiast po zatwierdzeniu. Jeśli dokonasz kwalifikującego się zakupu za pomocą karty kredytowej w tym samym dniu, w którym zostaniesz zatwierdzony, otrzymasz również notę ​​bonusową w wysokości 60 USD, którą możesz wykorzystać podczas wyprzedaży (oferta kończy się 5 lipca). Chociaż posiadanie karty Nordstrom ma swoje zalety i zapewnia wczesny dostęp do zakupów wyprzedaży, to nie konieczne, aby go mieć i miałby zastosowanie tylko wtedy, gdy uznasz go za odpowiedni dla twoich okoliczności.

Jednak każdy może dołączyć do Klub Nordy i zachęcam do tego, nawet jeśli nie jesteś zainteresowany kartą kredytową Nordstrom. Dołączanie i zdobywanie punktów jest bezpłatne, bez względu na to, jak płacisz.

Posiadacze kart mogą zaplanować dzień z podwójną premią na zakupy, dzięki czemu zdobędziesz podwójną liczbę punktów za zakupy tego dnia.

Stwórz program gry!

Uważam, że najłatwiej jest kupić wyprzedaż, gdy wchodzisz z planem gry! Przejrzyj swoją szafę i zidentyfikuj przedmioty, których może brakować w Twojej garderobie lub przedmioty, które musisz wymienić, i sporządź listę potrzebnych rzeczy, przedmiotów, które chcesz i potencjalnych prezentów, które możesz kupić na święta. Możesz także stworzyć budżet, który pomoże Ci zachować kontrolę podczas zakupów.

Koniecznie sprawdź na blogu aktualizacje sprzedaży, moje typy sprzedaży i recenzje. Będę również pokrywać sprzedaż na moim IG konto i zamieszczanie treści w Aplikacja LIKEtoKNOW.it. Nie zapomnij dodać ulubionych do swojej listy życzeń, aby szybciej płacić.

Co obejmuje wyprzedaż?

W sprzedaży jest tak wiele, jak markowa odzież, buty, kosmetyki, akcesoria, artykuły dziecięce / niemowlęce, a nawet artykuły domowe. To świetny czas, aby zaopatrzyć się w podstawowe rzeczy, takie jak bielizna lub zwykłe t-shirty do nakładania warstw, kupić nowe ubrania na jesienną pogodę lub złapać torebkę, na którą patrzyłeś. Ponadto w sprzedaży zawsze znajdziesz świetny sprzęt do ćwiczeń i mnóstwo odpowiedniego do pracy stroju. Ponieważ podróże powoli odbierają, nowy bagaż może znajdować się na Twojej liście, a wyprzedaż to świetny czas, aby zdobyć nowy bagaż w niewiarygodnych cenach.

Staram się również pokryć rzeczy dla mężczyzn i dzieci, ponieważ wiem, że tak wielu z was, jak ja, będzie robić zakupy dla swoich rodzin. Może uda mi się namówić Matta na jego wybory na zdjęcie/przymiarkę, ha!

Przedmioty zwykle rozchodzą się szybko, więc jeśli jest coś, czego naprawdę chcesz, najpierw kupiłbym to. Nordstrom oferuje bezpłatną wysyłkę, więc nie musisz się martwić o wiele opłat za wysyłkę. Wydaje mi się, że wiele przedmiotów wyprzedało się w zeszłym roku znacznie szybciej niż w poprzednich latach. Nie jestem pewien, czy wynikało to z niższych zapasów w przypadku COVID, ogólnie mniejszych zapasów, czy też z powodu wyprzedaży robiło to więcej osób. Nie wszystkie przedmioty są uzupełniane, a wpływowe osoby nie są aktualizowane na temat jakichkolwiek uzupełnień. Jeśli coś, co chcesz, zostało wyprzedane, sprawdzaj zapasy kilka razy w ciągu dnia. Zapasy zawsze się zmieniają, ponieważ zwroty są dokonywane i dodawane z powrotem do zapasów.

Było to kilka z ostatnich znalezisk i bestsellerów Nordstrom. Zawsze przymierzam zaciągi i staram się stylizować elementy na wiele sposobów.

W ostatnich latach stworzyłem przewodnik po zakupach na podstawie podglądu wyprzedaży, a następnie przymierzalnię ze wszystkim, co kupiłem, oraz wpis na blogu z bestsellerami, które wciąż były w magazynie na kilka dni przed zakończeniem wyprzedaży. Możesz również sprawdzić zasięg wyprzedaży z poprzedniego roku tutaj, tutaj, tutaj i tutaj, aby uzyskać lepszy pomysł na to, co jest zwykle objęte wyprzedażą.

Szybkie porady!

  • Przedmioty idą szybko – więc jeśli jest coś, czego naprawdę chcesz, najpierw kupiłbym to.
  • Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru, kup 2 rozmiary i zwróć 10, który nie pasuje. (Nordstrom oferuje bezpłatną wysyłkę i zwroty)
  • Jeśli coś, co chcesz, zostało wyprzedane, sprawdzaj zapasy kilka razy w ciągu dnia. Zapasy zawsze się zmieniają, ponieważ zwroty są dokonywane i dodawane z powrotem do zapasów.
  • Śledź mnie na IG i LTK, aby otrzymywać aktualizacje sprzedaży i ekskluzywne treści.
  • 5 lipca to ostatni dzień, w którym należy zarejestrować kartę kredytową Nordstrom i otrzymać notę ​​bonusową w wysokości 60 USD.
  • Wyprzedaż kończy się 31 lipca, a ceny rosną 1 sierpnia.