Poniedziałek, 18 lipca 2022 AEST


DIVINE to niebiańska kolekcja biżuterii ze srebra próby 925, której piękno i dusza inspirowana jest kunsztem natury. Każdy indywidualnie wykonany ręcznie kawałek jest odpowiedzialnie wykonany przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, aby uwydatnić nieodłączne piękno srebra. Dzięki bogatemu pozłacaniu, rzeźbionym kształtom, eterycznym odcieniom i znaczącym kamieniom szlachetnym – wykwintne dzieła DIVINE dają potężną dawkę wzmacniającej energii, która pochodzi z poczucia stylu i piękna.

Dołącz do nas jako Anna Morwood, NAJO Item Developer opowiada o swoich ulubionych produktach z nowej kolekcji.

Natura jest dużym źródłem inspiracji dla NAJO, jaka część świata przyrody zainspirowała Divine?

„Światło słoneczne, promienie słońca, wyobrażanie sobie siebie skąpanego w pięknym słońcu. Chcemy, aby kobiety czuły się tak samo, gdy noszą biżuterię Najo, piękną i mocną”.

W Divine istnieją mini-kolekcje, czy stało się to organicznie?

„Tak, dzieje się to organicznie – zaczynamy od kawałka lub małej kolekcji i od tego momentu rozwijamy się przez około 12 miesięcy. Opracowujemy uzupełniające się elementy i zestawy, które współpracują ze sobą jako kolekcja około 70-100 elementów i staramy się oferować różnorodne type, tj. gładkie srebro, dwukolorowe, zestawy z kamieniami, łańcuszki itp., aby spodobały się gama smaków.”

Jaka jest twoja ulubiona mini kolekcja?

„Zdecydowanie kolekcja Raya – uwielbiam jej proste wyrafinowanie i taki wygląd, który sama bym nosiła”.

Jak myślisz, który projekt odniósł największy sukces w kolekcji?

„Myślę, że kolczyki i wisiorki Raya Baton odniosły największy sukces – mają czysty, klasyczny style i są kontynuacją naszych bardzo udanych kolekcji Weeping Widow i My Silent Tears”.

Jaki jest twój ulubiony projekt bransoletki/bransoletki, kolczyka, naszyjnika i pierścionka z nowej kolekcji?

Bransoletka: Mankiet Raya (wygląda świetnie w połączeniu z pasującymi pierścieniami) Kolczyk: Niebiański turkusowy kolczyk (Trudno przebić złoto i turkus razem) Naszyjnik: Złoty Naszyjnik Splash (idealnie czysty, klasyczny i wyrafinowany) Pierścionek: Raya Bands (wyglądają świetnie ułożone razem łącząc srebro i złoto)

W Boskiej Kolekcji używane są różne kamienie szlachetne, dlaczego wybrałeś właśnie te kamienie szlachetne (Aqua Chalcedon, Onyx, Moonstone i Pearl)?

Wszystkie te kamienie odniosły dla nas sukces w poprzednich kolekcjach, a gdy zbliżamy się do cieplejszych miesięcy, przyciągają nas letnie tony chalcedonu, kamienia księżycowego i perły.

Czy projekt ewoluuje z wybranego kamienia szlachetnego, czy najpierw projektujesz kawałek i widzisz, jak można go umieścić?

Może to działać w obie strony – czasami najpierw wybieramy kamienie i projektujemy kolekcję, aby je zaprezentować, a innym razem wiemy, jaki projekt chcemy, a następnie szukamy kamieni, które najlepiej pasują do projektu.

Jak myślisz, co najbardziej spodoba się klientom NAJO w nowej kolekcji?

Fani Najo powinni być zadowoleni, ponieważ czysty, klasyczny design and style, którego oczekują od marki, został dostarczony w kolekcji DIVINE.