Zapytaj projektanta biżuterii – wszystko o koralikach – Beadaholique

Wszystko Bout Koraliki Nasion

Koraliki nasienne to nadal jedne z moich ulubionych koralików. Są tak małe i tak proste, ale możesz z nich tworzyć nieskończone projekty. Różnorodność kolorów, w jakich się znajdują, budzi podziw. Jeśli chodzi o projekty, możesz za ich pomocą sznurować, haftować, tkać, krosna, kleić, zatapiać w żywicy, supełek, szydełkować i nie tylko. Nie ma ograniczeń co do rzeczy, które możesz zrobić z koralików nasiennych.

Polecane Wideo: Przegląd koralików nasiennych

https://www.youtube.com/check out?v=gmMgUDqiVos

Niektóre z najbardziej popularnych koralików to koraliki z czeskiego szkła, okrągłe koraliki Toho, okrągłe koraliki Miyuki i koraliki z pestkami Miyuki Delica. Każdy ma inny kształt i działa w nieco inny sposób.

Polecane Wideo: Przegląd koralików nasiennych

Aby pomóc w określeniu, którego koralika możesz chcieć użyć w projekcie, stworzyliśmy przewodnik po rozmiarach koralików. Pokazuje w przybliżeniu, ile koralików na cal, zalecany rozmiar igły i rozmiar koralika w milimetrach. Aby uzyskać inspirację projektową, zobacz kilka bezpłatnych projektów koralików zawierających koraliki nasienne:

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY BEADINGOWE

Czy jest coś, co chciałeś wiedzieć o koralikach nasiennych? Proszę zadawać pytania w sekcji komentarzy tego wpisu na blogu. W piątek 17 czerwcaten o godzinie 12:00 czasu polskiego Julie odpowie na wszystkie pytania dotyczące koralików i pokaże porównanie rozmiarów i stylów koralików w Wydarzenie na żywo na Facebooku.