Zobacz Kim Kardashian Model the Skims Metallic Swim Collection

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Najnowsza kampania Kim Kardashian to kampingowe odejście od minimalistycznej, futurystycznej estetyki, którą ukochała w ostatnich latach. Kilka miesięcy po wypuszczeniu swojej pierwszej kolekcji strojów kąpielowych pod swoją marką wartą miliardy dolarów gwiazda actuality present i przedsiębiorca ogłosiła 1 lipca nadchodzące pojawienie się Skims Metallic Swim: połączenie bikini osobno i sportowych strojów kąpielowych dostępnych w kolorze złotym, różowym i srebrnym . „Ta sama naprawdę dobra, gruba tkanina, która trzyma cię i utrzymuje, jak nasze zwykłe pływanie, ale w metalicznych kolorach” – powiedział Kardashian podczas noszenia stroju kąpielowego na Instagram Stories.

Kampania jest jednak prawdziwym newsmakerem. Sfotografowany przez Nadia Lee Cohen, ujęcia przywołują przesadny luksus Hollywood Hills, a glam z końca lat 70. i początku lat 80. przywodzi na myśl oryginalną operę mydlaną „Dynastia”. (Pomyśl: jasny cień do powiek i duże włosy.) Na zdjęciach, na których pojawia się osobiście, Kardashian łączy swoje lame projekty z dużą biżuterią kostiumową, uporządkowaną rattanową torbą i sandałami z paskami. „Go glam przy basenie z lat 70. w postaci bohaterów o wysokich krojach zanurzonych w błyszczących odcieniach”, czytamy w logline kampanii Instagram.

Dzieje się to wkrótce po tym, jak Kardashian uniosła brwi swoim nowym zestawem do spania z mikro-kapturą, która zasadniczo zachęca pod cyckami. „Gdybym nosiła to do snu, do rana byłby to naszyjnik” – napisała jedna osoba na Instagramie. Hej, jeśli Kardashian jest w tym dobry, to sprawia, że ​​ludzie rozmawiają.

Kolekcja składa się z pięciu oddzielnych bikini typu mix-and-match, trzech jednoczęściowych i dwóch nakryć, w cenach od 48 do 128 USD. Zobacz kampanię i przejrzyj całą kolekcję, zanim trafi ona na stronę Skims 6 lipca o godzinie 12:00 czasu wschodniego.